Pasibaigęs. 05-25 16:50
Betsafe-LKL
Rytas
127
Šiauliai
81
Pasibaigęs. 05-25 17:00
Eurolyga
Olympiacos
97
Panathinaikos
93
Pasibaigęs. 05-25 20:00
Eurolyga
Monaco
70
Fenerbahče
81
Pasibaigęs. 05-26 18:30
Betsafe-LKL
CBet
102
Wolves Twinsbet
98
Pasibaigęs. 05-26 18:50
Betsafe-LKL
Neptūnas
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 05-27 18:30
Betsafe-LKL
Šiauliai
84
Rytas
110
Pasibaigęs. 05-27 18:50
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
90
7bet-Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 05-29 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
73
CBet
61
Pasibaigęs. 05-30 18:50
Betsafe-LKL
Rytas
86
7bet-Lietkabelis
82
Pasibaigęs. Vakar 16:50
Betsafe-LKL
CBet
74
Žalgiris
98
Šiandien, 16:50
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Rytas
0
06-03, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
CBet
0
06-04, 18:50
Betsafe-LKL
Rytas
0
7bet-Lietkabelis
0

NBA liko nepatenkinta „Cavaliers“ sprendimu ilsinti lyderius per globaliai transliuotas rungtynes

(1)
Kovo 19 d., 11:30
„Cavaliers“ idėja pailsinti lyderius lygos vadovybės nesužavėjo (Scanpix nuotr.)
„Cavaliers“ idėja pailsinti lyderius lygos vadovybės nesužavėjo (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mačas tarp Klivlando „Cavaliers“ ir Los Andželo „Clippers“ buvo lygos pasirinktas pasirinktas savaitės rungtynėmis ir transliuotas pasauliniu mastu. Deja, viskas susiklostė ne visai taip, kaip buvo planuota.

„Cavaliers“ šiame mače nusprendė be savo lyderių trijulės (LeBrono Jameso, Kyrie Irvingo ir Kevino Love'o), o tai lėmė, kad susitikime jokios intrigos nebuvo – „Clippers“ laimėjo 108:78.

„Taip, lyga liko nepatenkinta, bet patenkinti televizijos transliuotojus nėra mano darbas. Aš turiu laimėti čempionatą“, – aiškiai savo poziciją išdėstė „Cavaliers“ generalinis vadybininkas Davidas Griffinas.

Vyriškio teigimu, nepriverstinis poilsis buvo suteiktas tik L.Jamesui. K.Irvingas profilaktiškai nežaidė dėl smulkaus praėjusiose rungtynėse patirto sužeidimo, o K.Love'as vis dar atlieka reabilitaciją po operacijos ir du vakarus iš eilės artimiausiu nežais.

Tiesa, vėliau D.Griffinas kiek sušvelnino toną.

„Taip, laiko požiūriu tai yra labai nemalonus sutapimas. Man tikrai nuoširdžiai gaila lygos, kad taip įvyko, bet yra kaip yra. Patys esame kamuojami traumų ir beveik niekada negauname progų žaisti pilnos sudėties“, – tvirtino D.Griffinas.

„Clippers“ strategas Docas Riversas pastebėjo, kad lyga pati turėtų atidžiau dėlioti tvarkaraščius ir transliacijas.

„Lygai reiktų kiek pakeisti požiūrį į transliacijas. Nemažai vaikinų praleidžia rodomas rungtynes dėl to, kad sveikata jiems neleidžia žaisti du vakarus iš eilės. Jei NBA nori kokybiško produkto, transliuojamos komandos turėtų gauti išeigines dieną prieš ir po transliacijų“, – paprastą sprendimą pasiūlė D.Riversas.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ sudėties dėlionė – kurie žaidėjai išvyks, kuriuos vertėtų išsaugoti, su kuriais vyksta pokalbiai, o kas jau ieškosi komandų kitur

1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Europos taurė