0
05-24, 22:00
0
0

Naudingiausias sezono rungtynes sužaidęs R.Giedraitis vedė komandą į pergalę Milane

laimėjimą aptemdė traumos (8)
Sausio 11 d. 23:42
R.Giedraitis sužaidė puikų mačą

Eurolygoje pergalę pasiekė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/12) ekipa.

Lietuvio klubas išvykoje 76:62 (23:15, 24:16, 10:16, 19:15) nugalėjo Milano „EA7 Emporio Armani“ (9/12) krepšininkus.

Jau pirmajame ketvirtyje svečiai iš Belgrado atrodė geriau, o po pačioje kėlinio pabaigoje pataikyto R.Giedraičio tritaškio įgijo 8 taškų pranašumą – 23:15.

Šeimininkų puolimas strigo ir antrajame ketvirtyje, o „Crvena Zvezda“ netruko įgyti dviženklės persvaros – 28:17. Apsukų nemažinę Belgrado krepšininkai į pertrauką išėjo pirmaudami 47:31.

Po pertraukos Milano klubui pavyko surengti spurtą ir kiek sumažinti atsilikimą (40:47), tačiau Belgrado komanda susigrąžino dviženklę persvarą – 57:47.

Lemiamo kėlinio metu šeimininkai vėl gana greitai priartėjo (54:59), bet svarbius taškus pelnė Adamas Hanga (61:54), o R.Giedraitis didino skirtumą – 63:54. „Crvena Zvezda“ toliau demonstravo solidžią gynybą ir išsaugojo pergalingą pranašumą – 76:62.

Pergalę svečiams aptemdė net trys iš eilės patirtos traumos. Rungtynių dėl jų negalėjo baigti Luka Mitrovičius, Nemanja Nedovičius ir Mike'as Tobey.

R.Giedraitis sužaidė naudingiausias sezono rungtynes – lietuvis per 28 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Iki tol geriausias rungtynes puolėjas buvo sužaidęs prieš Vitorijos „Baskonia“ komandą, kai pelnė 24 taškus ir rinko 24 naudingumo balus.

„EA7 Emporio Armani“: Giordano Bortolani 14 (3/6 trit.), Alexas Poythressas 12 (6/6 dvit.), Shabazzas Napieras (1/6 trit.), Devonas Hallas ir Kyle’as Hinesas po 6.

„Crvena Zvezda“: Rokas Giedraitis 22 (27 naud. bal.), Joelis Bolomboy’us 14 (6 atk. kam.), Milošas Teodosičius 9 (2/7 trit.), Nemanja Nedovičius 8.