Mainais gautą puolėją „Kings“ siunčia į San Antonijų

(7)
Spalio 14 d., 23:20
J.McDanielsas Sakramento klube nežais (Scanpix nuotr.)
J.McDanielsas Sakramento klube nežais (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa į San Antonijaus „Spurs“ komandą siunčia 26 metų 206 cm ūgio puolėją Jaleną McDanielsą ir antro rato šaukimą.

Taip Sakramento klubas atlaisvins vietos sudėtyje, o „Spurs“ gauto žaidėjo paslaugų planuoja atsisakyti.

J.McDanielsas Sakramento klube yra sužaidęs tik ikisezoninėse rungtynėse – jis komandoje atsidūrė po mainų iš Toronto „Raptors“.

Tuomet „Kings“ į Torontą išsiuntė Aleksandrą Vezenkovą bei Davioną Mitchellą, o už juos gavo būtent J.McDanielsą.

Praėjusiame sezone J.McDanielsas per 11 minučių pelnė 3,4 taško, atkovojo 1,6 kamuolio ir atliko 0,7 rezultatyvaus perdavimo.

Gairės: kings, mcdanielsas
7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys