Betsafe-LKL
Rytas
0
0

M.Stašys Latvijoje rungtyniavo neigiamai, jo komanda neprilygo šalies vicečempionams

(1)
Spalio 24 d. 09:28
stasys_mindaugas_12 Krepsinis.net

Trečią nesėkmę iš eilės Latvijos krepšinio čempionate patyrė „BK Saldus“ (1/4) komanda su Mindaugu Stašiu, kuri savo aikštėje 43:74 (18:17, 12:24, 6:23, 7:10) nesugebėjo mesti iššūkio Roberto Štelmaherio treniruojamiems Ventspilio „Ventspils“ (5/0) krepšininkams.

27-erių metų 180 cm ūgio įžaidėjui iš Lietuvos šios rungtynės buvo prasčiausios – per 27 minutes jis pelnė 2 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 4 sykius suklydo bei prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -6 naudingumo balus.

Nugalėtojams 15 taškų įmetė Janis Timma (6/7 dvitaškiai, 11 atk. kam., 6 rez. perd.), 12 taškų pridėjo Davis Lejasmejeris (3/3 dvitaškiai, 6 atk. kam.), 10 – Ronaldas Zakis.

Aikštės šeimininkų gretose vienintelis pelnęs dviženklį taškų skaičių buvo Juris Patmalniekas, 9 taškus surinko Sandris Vitolas, 6 – Nauris Miezis.

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio