M.Beasley paneigė kalbas apie pasiektą sandorį su „Partizan“
(6)
Serbijos naujienų portalas „Nova“ skelbė, kad Belgrado „Partizan“ klubas artėja link susitarimo su Maliku Beasley. Už likusią sezono dalį amerikiečiui būtų atseikėti 2 milijonai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių.
Vis tik pats krepšininkas tiesioginės transliacijos „Twitch“ platformoje teigė, jog į Serbiją keltis nesiruošia. Tai patvirtino ir jo agentas Brianas Jungreisas.
„Turėjome pokalbių, tačiau niekur dar tikrai nesame pasistūmėję. Esame toli nuo kažkokių pasiektų susitarimų“, – teigė agentas.
Praėjusį sezoną 29 metų gynėjas atstovavo Detroito „Pistons“ ir per 28 minutes rinko 16,3 taško (43 procentai tritaškių), 2,8 atkovoto kamuolio bei 1,4 rezultatyvaus perdavimo.
M.Beasley per sezoną sumetė net 319 tritaškių, tarp visų NBA žaidėjų nusileisdamas tik Anthony Edwardsui (320) ir aplenkdamas Stepheną Curry (319). Antras jis liko ir geriausio šeštojo žaidėjo rinkimuose, kur nusileido tik Bostono „Celtics“ gynėjui Paytonui Pritchardui.
193 cm ūgio amerikietis pasižymi ir gera sveikata – praėjusiame sezono jis sužaidė visus 82 mačus, nuo 2021-ųjų nėra per sezoną sužaidęs mažiau nei 79 susitikimus. „Pistons“ pasiekė atkrintamąsias, bet krito jau pirmajame etape.
Vasarą jis derėjosi dėl itin solidaus naujo kontrakto, tačiau jo planus sujaukė tyrimas dėl nelegalaus įsitraukimo į lažybas. Kaltinimai jam galiausiai nebuvo pareikšti, bet NBA klubų pasitikėjimą jis prarado ir naujo kontrakto negavo.
Nuviliančiai sezoną pradėjęs „Partizan“ (5/9) Eurolygoje dalinasi 14–18 vietas.

Norėdami komentuoti prisijunkite.