"Lietuvos telekomas" dar labiau priartėjo prie devintojo LMKL čempiono titulo
(9)
Balandžio 23 d., 20:10
lietuvos telekomo logas
Sekmadienį antrosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo rungtynėse čempionės titulą ginanti Vilniaus "Lietuvos telekomo" komanda 82:57 (24:15, 14:13, 24:9, 20:20) nugalėjo Marijampolės "Arvi" ekipą ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0.
Pirmąjį susitikimą namuose vilnietės laimėjo 88:74.
Net 28 taškus nugalėtojoms sekmadienį pelnė ir net 7 kamuolius perėmė Ieva Kublina, 11 taškų įmetė Rima Valentienė, 10 - Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.
"Arvi" ekipoje išsiskyrė Ela Briedytė (12 tšk.), Milda Sauliūtė (11 tšk.) ir Ligita Kinkevičienė (10 taškų).
Trečiosios finalo serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Vilniuje.

Norėdami komentuoti prisijunkite.