Mavericks
0
Celtics
0

Ketvirtas pralaimėjimas iš eilės: G.Oreliko sugrįžimo mače „Lietkabelis“ krito Vokietijoje

FOTOGALERIJA (61)
Sausio 18 d. 19:45
Svečiai pralaimėjo Ulme (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą Europos taurėje įsirašė vėl išvykoje problemų turėjęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4/7), kuris 69:78 (13:27, 25:16, 11:22, 20:13) krito prieš Ulmo „Ratiopharm“ (6/5).

Taip panevėžiečiai pralaimėjo jau ketvirtąsyk paeiliui Europos taurės turnyre.

Pirmą susitikimą su Ulmo komanda Nenado Čanako auklėtiniai laimėjo 80:76.

Panevėžio ekipai pradžia buvo karti – varžovai rengė spurtą 10:0, tad Nenadui Čanakui teko prašyti pertraukėlės. Iškart po jos pirmuosius „7bet-Lietkabelio“ taškus pelnė Kristianas Kullamae, tačiau puolimas labiau neįsibėgėjo. Ulmo komanda pabėgo jau 17:2, Jamelas Morrisas pridėjo tris metimus, tačiau tai menkai švelnino padėtį – 11:24. Gediminas Orelikas pelnė pirmus savo sugrįžimo taškus ir Panevėžio komanda atsiliko 13:27.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai rodė kitą savo veidą. Benas Griciūnas ir G.Orelikas mažino atsilikimą (20:30), o Paulius Murauskas skirtumą rėžė iki vienaženklio – 24:32. Tiesa, labiau priartėti buvo sunku, nes Robinas Christenas smeigė tritaškį, nors galiausiai po Gyorgy Golomano dvitaškio „7bet-Lietkabelis“ atsiliko tik 31:37. Liko pora minučių ketvirtyje, svarbius taškus rinko K.Kullamae (36:40), G.Golomanas dar realizavo baudų metimus (38:40), kėlinio finišą apgadino tik Joshua Hawley – 38:43.

Po ilgosios pertraukos Ulmo komanda, vedama Bruno Caboclo, susigrąžino dviženklę persvarą – 56:40. Vytenis Lipkevičius nutraukė taškų stygių, tačiau panevėžiečiams buvo labai sunku artėti – 44:60. Vėl į duobę kritęs „7bet-Lietkabelis“ po trijų kėlinių atsiliko 49:65.

Likus žaisti beveik 7 minutėms buvo šansų gaivinti intrigą, nes Gabrielius Maldūnas skirtumą mažino iki 15 taškų – 53:68. Paulius Murauskas dar pridėjo dvitaškį, tačiau R.Christeno bei Yago Dos Santoso tritaškiai žudė panevėžiečius – 74:58. Galiausiai Panevėžio komanda dėl pergalės nebepakovojo. Pabaigoje skirtumas sumažėjo, nes šeimininkai ant parketo išleido rezervinius žaidėjus.

Į Panevėžį grįžęs G.Orelikas per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/7 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus klydo, provokavo 3 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir rinko 6 naudingumo balus.

„Ratiopharm“: Yago Dos Santosas 21 (4/10 trit., 8 rez. perd., 30 n.b.), Bruno Caboclo 12 (9 atk. kam.), Davidas Fuchsas 10, Brandonas Paulas 9, Thomasas Klepeiszas (6 rez. perd.) ir Joshua Hawley – po 8.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 16, Benas Griciūnas 9 (6 rez. perd.), Gediminas Orelikas 8 (0/7 trit.), Kristianas Kullamae 7 (6 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas, Gyorgy Golomanas ir Paulius Murauskas – po 6.

„Ilgoji pertrauka“: Europos lygų TOP10 – savų trenerių saugojimas, legionierių pasirinkimai, minkščiausia lyga, klubų finansinės problemos, didžiausią tvarką įvedusios pirmenybės, kur reikia pasitempti LKL ir kaip ją mato užsieniečiai