„Iš eilutės“ su G.Petronyte: apie rungtynes prieš vaikinus, skaudžiausią pralaimėjimą ir augantį perspektyvų jaunimą

VIDEO podkastas (6)
Rugpjūčio 18 d. 18:50
G.Petronytė prisiminė geriausius Lietuvos moterų krepšinio laikus (BNS nuotr.)
G.Petronytė prisiminė geriausius Lietuvos moterų krepšinio laikus (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net podkastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Erikas Petrikas.

Naujausioje laidoje T.Kubilius ir E.Petrikas kalbino Gintarę Petronytę, kuri ką tik turėjo stovyklą Druskininkuose su moterų rinktine bei žaidė draugišką susitikimą su šalies šešiolikmečių vaikinų komanda.

„Apie rezultatą stengėmės negalvoti. Tai ne pirmas kartas, kai teko žaisti su vyrų ar vaikinų rinktinėmis ir tie rezultatai visada panašūs, nes reikia suprasti, kaip stipriai skiriasi fizinės galimybės. Jiems pradėjus apšilimą matėsi, kokius sprintus jie atlieka ar kiek sugeba pašokti.

Geriausiais laikais galbūt ir galėtume mesti rimtesnį iššūkį savo gudrumu ar taktika, tačiau dabar ir mūsų pačių sudėtis buvo gana jauna. Ta pati Justė Jocytė už šiuos vaikinus netgi jaunesnė dvejais metais“, – apie draugiškas rungtynes kalbėjo G.Petronytė.

Viena iš Lietuvos rinktinės lyderių su nuoskauda prisiminė 2015 metų Europos krepšinio čempionatą, kurio ketvirtfinalyje lietuvaitės vos 2 taškais pralaimėjo Baltarusijai ir taip liko be vietos olimpinėse žaidynėse.

„Šios rungtynės buvo skaudžiausios mano karjeroje. Likome per plauką nuo olimpiados. Mačo pradžioje gavau traumą ir nieko negalėjau padaryti. Suleido dvigubą dozę vaistų ir bandžiau grįžti, bet vos paėjau. Buvo be proto skaudu žiūrėti, kai svajonė tiesiog išslydo iš rankų“, – apie skaudžiausią pralaimėjimą kalbėjo Lietuvos rinktinės žaidėja.

Didžiausia problema G.Petronytė dabartiniame Lietuvos moterų krepšinyje įvardino tai, kad jaunosios krepšininkės negali matyti aukšto lygio klubų ir sektinų pavyzdžių.

„Aš gyvenau laiku, kai „Lietuvos telekomas“ buvo kažkas tokio. Arena būdavo pilna žmonių, visas miestas išmargintas plakatais ir jos buvo žvaigždės. Tai buvo elitinė komanda su aukščiausio lygio žaidėjomis, kurios uždirbo gerus pinigus ir turėjo aukščiausio lygio sąlygas sportuoti. Visos turėjome svajonę ten žaisti“, – konstatavo krepšininkė.

Podkasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“„Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podkastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.

Temos

– Rinktinės stovykla Druskininkuose ir draugiškas mačas su šešiolikmečiais (01:00);

– Jaunųjų krepšininkių perspektyvos ir J.Jocytės fenomenas (06:15);

– Galimybės kovoti dėl vietos Europos čempionate (15:50);

– Pralaimėjimas, užvėręs kelią į olimpiadą (19:50);

– Lietuvos moterų klubų padėtis ir legendinis Vilniaus „Telekomas“ (24:10);

– Turtingiausi Europos klubai ir moterų krepšinio pinigai (34:00);

– Dviprasmiška patirtis Turkijoje (38:30);

– Libano krepšinio subtilybės (43:00);

– Naujo sezono laukimas ir situacija Italijoje (47:10).

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos

6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
TVARKARAŠTIS