Gimtojo miesto herojumi tapęs R.J.Barrettas debiutavo dramatiška pergale

Sausio 2 d. 09:24
R.J.Barrettas debiutavo pergalingai (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) gimtąjį miestą pirmą kartą reprezentavo mainais namo sugrįžęs R.J.Barrettas.

Kanadietis svariai prisidėjo prie nelengvos Toronto „Raptors“ (13/20) pergalės, namuose parklupdant Klivlando „Cavaliers“ (18/15) – 124:121 (41:32, 26:27, 31:32, 26:30).

Likus žaisti septynias sekundes Carisas LeVertas dėjimu sumažino skirtumą iki minimalaus (120:121), o prie baudų metimo linijos stojęs R.J.Barrettas abu kartus buvo tikslus. Per likusį laiką komandos pridėjo po tašką ir pergalė liko šeimininkams.

Po mainų Toronte atsidūręs puolėjas debiutavo solidžiu pasirodymu – 29 minutės, 19 taškų (5/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų metimų), 9 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 5 klaidos ir 5 pražangos.

„Scotiabank“ arenoje buvo užpildytos visos 19,8 tūkstančio vietų, o Toronte gimęs ir augęs atletas buvo pasitiktas garsiomis ovacijomis.

„Tai yra ypatinga. Gerokai smagiau nei visi tie kartai, kai čia žaidžiau anksčiau. Tai tikrai yra išskirtinė patirtis ir visada tuo mėgausiuosi“, – po mačo teigė R.J.Barrettas.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Pascalis Siakamas – 40 minučių, 36 taškai (8/12 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 5 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 3 pražangos.

Nukraujavusią Klivlando ekipą ant savo pečių užsimesti mėgino Donovanas Mitchellas – 38 minutės, 26 taškai (4/12 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 7 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 4 pražangos.

Daugeliu statistinių rodiklių komandos buvo apylygės, tačiau „Raptors“ gerokai dažniau stojo prie baudų metimo linijos (29/40 prieš 23/26).

„Cavaliers“ artimiausiame mače priims Vašingtono „Wizards“, o „Raptors“ šešių viešnagių Vakarų konferencijos klubų arenose turą pradės Memfyje.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas 31 (2/7 tritaškių, 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 26 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 4/9 tritaškių, 4 per. kam.), Samas Merrillas (4/8 tritaškių), Jarrettas Allenas (11 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Isaacas Okoro (0/4 tritaškių) po 16, Georgesas Niangas 8.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 36 (5/8 tritaškių, 5 atk. kam.), Scottie Barnesas 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 1/5 tritaškių), R.J.Barrettas 19 (9 atk. kam.), Jakobas Poeltlas (11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blokai) ir Immanuelis Quickley (6 atk. kam.) po 14, Dennisas Schroderis 12 (8 rez. perd., 1/5 tritaškių).