Galingas K.Irvingo pasirodymas subliuško nusileidžiant autsaideriams

kiti rezultatai
Sausio 27 d. 08:08
K.Irvingas buvo sunkiai sulaikomas, bet pergalės nepasiekė (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nelauktą pralaimėjimą patyrė Bruklino „Nets“ (29/19) klubas.

Vieni Rytų konferencijos favoritų namie nusileido autsaideriams Detroito „Pistons“ (13/37) – 122:130 (27:30, 32:28, 31:43, 32:29).

Rungtynių lūžiu tapo trečiasis kėlinys, kuriame „Pistons“ iniciatyvą perėmė suversdami net 43 taškus, o per likusį laiką sugebėjo apginti įgytą pranašumą.

Vėjais nuėjo solidus Kyrie Irvingo pasirodymas – 38 minutės, 40 taškų (8/15 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 6/7 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 4 klaidos ir 2 pražangos.

„Jie turi tendenciją spurtuoti trečiajame kėlinyje ir jame bandyti pasiekti pergalę, o mes tiesiog prastai išėjome į aikštelę. Kai taip nutinka ir reaguoji į viską, kiekvieną ataką, tampa labai sunku“, – teigė gynėjas.

Priešingu keliu pasuko Benas Simmonsas, aikštelę per 20 minučių palikęs be taškų (0/3 dvitaškių) bei išsiskyręs tik 7 rezultatyviais perdavimais. Jam esant aikštėje „Nets“ nuo varžovų atsiliko 12 taškų, o anksčiau laiko australas  rūbinę patraukė dėl kelio skausmų. Apskritai K.Irvingui solidžiai puolime talkino tik Nicolas Claxtonas ir Edmondas Sumneris.

Kitokį žaidimo modelį pritaikė Detroito klubas – dviženklio rezultatyvumo tarp devynių aikštėje pasirodžiusių krepšininkų nepasiekė tik Isaiah Liversas.

„Pistons“ Brukline laimėjo pirmą kartą nuo 2018-ųjų.

Po šios nesėkmės „Nets“ išsilaikė ketvirtojoje Rytų konferencijos vietoje, Detroito ekipa nepakilo iš paskutiniosios.

„Pistons“: Saddiqas Bey’us 25 (9 atk. kam., 5/8 tritaškių), Alecas Burksas 20 (5 atk. kam., 3/4 tritaškių), Jalenas Durenas 17 (7 atk. kam., 7/8 dvitaškių), Killianas Hayesas (5 atk. kam.) ir Jadenas Ivey (8 rez. perd.) po 16, Hamidou Diallo 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Bojanas Bogdanovičius (0/4 tritaškių, 6 atk. kam.) ir Isaiah Stewartas (5 atk. kam.) po 11.

„Nets“: Kyrie Irvingas 40 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 6/12 tritaškių), Nicolas Claxtonas 27 (13 atk. kam., 11/13 dvitaškių), Edmondas Sumneris 24 (5 atk. kam.), Yuta Watanabe 8 (5 atk. kam.).