Maskvos srities „Chimki“

Galingas A.Drungilo pasirodymas lėmė pergalę

Lapkričio 3 d. 17:48
A.Drungilas surinko 26 naudingumo balus

Retą pergalę Estijos–Latvijos pirmenybėse pasiekė du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Ulikool“ (2/4) ekipa, kuri namuose 65:63 (24:15, 13:22, 18:11, 10:15) pranoko Valmieros „Glassa Via“ (2/6) krepšininkus.

8 minutes žaidęs Grantas Vasiliauskas prametė vienintelį dvitaškį, sugriebė ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

34 minutes ant parketo praleidęs Adomas Drungilas įmetė 17 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 11, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Aukštaūgiui iš Lietuvos geriausiai talkino Robertas Valge, kurio sąskaitoje – 16 taškų. Pralaimėjusiems 12 taškų surinko Valteris Veveris.