Eurolygos sezonas prasidėjo Vokietijos čempionų pergale

(2)
Spalio 16 d. 22:48
jamar_smith_13 Krepsinis.net

Rungtynėmis tarp Bambergo „Brose Baskets“ (1/0) ir Strasbūro SIG (0/1) komandų prasidėjo 2013–2014 metų Eurolygos sezonas. Pergalę šioje akistatoje šventė Vokietijos čempionai, įveikę prancūzus 84:70 (16:21, 27:8, 23:16, 18:25).

Po pirmojo kėlinio 5 taškų deficitą (16:21) turėję aikštės šeimininkai su kaupu atsigriebė antrajame ketvirtyje – prieš didžiąją pertrauką spurtavę 18:1 jie įgijo dviženklį pranašumą (43:29). Antroje mačo dalyje „Brose Baskets“ tvirtai pirmavo ir neišleido pergalės iš savo rankų.

„Brose Baskets“: Jamaras Smithas (5/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 14min.) 19, Antonas Gavelis (6 rez. perd.) 16, Sharrodas Fordas (4/5 dvitaškiai, 7 rez. perd.) 11, Maikas Zirbesas 10.

SIG: Alexis Ajinca (8/13 dvitaškiai) 19, Romainas Duportas (6/9 dvitaškiai) 13, Antoine‘as Diotas 12, Kevinas Murphy 6, Jeremy Leloupas ir Timas Abromaitis po 5.

Krepsinis.net primena, jog šios abi komandos rungtyniauja B grupėje, kurioje taip pat varžosi Kauno „Žalgiris“, Madrido „Real“, Stambulo „Anadolu Efes“ ir Milano „Emporio Armani“.

„Ilgoji pertrauka“: Europos lygų TOP10 – savų trenerių saugojimas, legionierių pasirinkimai, minkščiausia lyga, klubų finansinės problemos, didžiausią tvarką įvedusios pirmenybės, kur reikia pasitempti LKL ir kaip ją mato užsieniečiai