E.Spoelstra apie K.Jakučionio savybę: jam reikia sakyti „ne“, bet jis mus ignoruos
(5)
Sausio 18 d., 09:17
E.Spoelstra kalbėjo apie lietuvio požiūrį (Scanpix nuotr.)
Kasparas Jakučionis po truputį įsilieja į Majamio „Heat“ gretas, o treneris Ericas Spoelstra po pastarųjų rungtynių žėrė komplimentus lietuviui.
„Jis nusiteikęs labai kovingai ir tai unikalu paaugliui – jis labai ambicingas ir darbštus. Kasparas žiūri vaizdo medžiagą, grįžta, papildomai dirba. Jis vienas iš tų žaidėjų, kuriems turi pasakyti „ne, šiandien jau sportavai triskart“, bet jis mus ignoruos.
Po rungtynių, kuriose ima žaisti daugiau, jis vis tiek eina ir pasidaro 45 minučių papildomą treniruotę, kurios nepatvirtina asistentas Quinnas. Puiku matyti, kad jis naudojasi galimybe, kai ją gauna“, – sakė „Heat“ strategas.
Šį sezoną K.Jakučionis per 14 minučių pelno 4,3 taško, atkovoja 1,9 kamuolio, atlieka 1,5 perdavimo.

Norėdami komentuoti prisijunkite.