Real
0
Olympiacos
0

Dėl paskutinės vietos atkrintamosiose kovojanti „Daruššafaka“ išsivežė efektingą pergalę iš Bambergo

netrūko karjeros pasirodymų (10)
Kovo 30 d. 23:55
Wanamakeris Facebook

Stambulo „Daruššafaka“ (15/14) komanda, kuri vis dar kovoja dėl vietos tarp 8 geriausiųjų Eurolygos ekipų, iškovojo labai svarbią pergalę ir svečiuose po pratęsimo 99:97 (14:22, 15:18, 26:18, 29:26, 15:13) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (10/19).

Iš aštuntosios turnyrinės lentelės vietos Stambulo ekipa bando išstumti Belgrado „Crvena Zvezda“, kuri taip pat kol kas turi 15 pergalių.

Apylygiai prasidėjusiose rungtynėse Maodo Lo ir Fabieno Causeur dėka šeimininkai išsiveržė į priekį 22:14. Scottie Wilbekino metimai kiek sumažino atsilikimą (17:22), bet septynis taškus be atsako įmetusi „Brose Bamberg“ jau įgavo dviženklę persvarą – 33:19. „Daruššafaka“ žaidimas iki didžiosios pertraukos neleido kardinaliai sumažinti skirtumo – 29:40.

Po didžiosios pertraukos „Daruššafaka“ ėmė atsitiesti. Po Jameso Andersono tritaškio ekipas skyrė 6 taškai (46:52), Bradas Wanamakeris ir Willas Clyburnas taip pat buvo taiklūs (51:54), o po trečiojo kėlinio svečiai atsiliko tais pačiais 3 taškais – 55:58. Adrieno Moermano ir W.Clyburno taiklumo dėka „Daruššafaka“ jau buvo priekyje (60:58), tačiau tada prasidėjo kova taškas į tašką. Likus mažiau nei 5 minutėms, šeimininkai pirmavo 72:67, bet tada Scottie Wilbekinas ir E.Moermanas lygino rezultatą – 72:72.

Likus 2 minutėms „Brose Bamberg“ pirmavo 79:75 ir tada dvitaškiu atsakė W.Clyburnas – 77:79. Bambergo klubas vis išlikdavo priekyje, o prie to prisidėjo ir dvitaškį su pražanga pelnęs D.Theisas – 84:79. W.Clyburnas sumetė svarbias baudas, o Luke‘s Harangody smeigė itin svarbų tritaškį – 84:84. Liko 24 sekundės, kamuolį turėjo „Brose Bamberg“, bet atakos nesurengė, tad laukė pratęsimas.

Jame viskas vyko labai apylygiai ir prabėgus pusei laiko šeimininkai pirmavo minimaliai 91:90. Tada N.Zisis smeigė tritaškį (94:91), bet sulaukė B.Wanamakerio atsako – 93:94. W.Clyburnas pataikė baudas (95:94), o vėliau – ir dvitaškį, o tuo tarpu D.Theisas pridėjo du taškus. B.Wanamakeris buvo taiklus atakuodamas „iš žaidimo“, tačiau netrukus prametė abi baudas (99:96), o D.Millerio baudos metimas tik sušvelnino rezultatą – 97:99.

B.Wanamakeris sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje, A.Moermanas pakartojo naudingumo rekordą (25), o W.Clyburnas jį pagerino (33).

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 30, Willas Clyburnas 26, Adrienas Moermanas 19 (12 atk. kam.), Luke‘as Harangody 10, Scottie Wilbekinas 9.

„Brose Bamberg“: Fabienas Causeur 15, Danielis Theisas ir Maodo Lo – po 13, Nicolo Melli 12 (10 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės