86

„Crvena Zvezda“ neturėjo vargo su Adrijos lygos autsaideriais

Vasario 17 d. 20:56
J.Loydas buvo rezultatyviausias

Užtikrintą pergalę Adrijos lygoje pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (13/2), namie nugalėjusi Čačako „Borac“ (4/12) klubą – 83:63 (23:16, 15:17, 23:14, 22:16).

Svečiai atsilaikė du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos Eurolygos ekipa pabėgo dviženkliu skirtumu, o mačui besibaigiant šis virto triuškinančiu (80:59).

Ryškiausia žvaigžde „Crvena Zvezda“ gretose vėl buvo Jordanas Loydas, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (1/1 dvitaškio, 4/9 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydęs, 3 sykius prasižengęs bei surinkęs 15 naudingumo balų.

13 taškų pridėjo Marko Simonovičius, 12 – Ognjenas Dobričius, po 8 – Ognjenas Kuzmičius (11 atk. kam.), Marko Jagodičius-Kuridža ir Branko Lazičius.

Šiame mače komandai nepadėjo dėl koronaviruso iškritę Langstonas Hallas, Corey Waldenas, Duopas Reathas, Landry Nnoko ir Quino Colomas. Belgrado ekipa vertėsi vos devynių žaidėjų rotacija.

Čačako klubui 13 taškų surinko Nemanja Todorovičius, 12 – Urošas Čarapičius, po 9 – Derryckas Thorntonas ir Dušanas Miletičius.

„Crvena Zvezda“ išlieka mažiausiai kartų suklupusia lygos komanda, o „Borac“ lenkia tik bankrutavusį ir sezono netęsiantį Koperio „Primorska“ klubą iš Slovėnijos.

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio