„Bešiktaš“ – derybose su S.Wilbekinu
(2)
Birželio 28 d., 18:14
Į Eurolygą žengianti Stambulo „Bešiktaš“ komanda savo gretas nori papildyti gynėju.
Skelbiama, kad „Bešiktaš“ veda derybas su amerikiečiu Scottie Wilbekinu, kuris turi ir turkišką pasą, tad vietinėje lygoje nebūtų laikomas legionieriumi.
33 metų 188 cm ūgio gynėjas nuo 2022 metų gynė Stambulo „Fenerbahče“ garbę, bet kovo pabaigoje buvo atleistas.
Dėl traumos visą 2024–2025 m. sezoną praleidęs S.Wilbekinas šiame sužaidė vos 6 Eurolygos mačus ir per 15 minučių įmesdavo 7,7 taško, atkovodavo 0,7 kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo 5,8 naudingumo balo.
Kai svajonė baigiasi

Norėdami komentuoti prisijunkite.