„Baskonia“ oficialiai atsisveikino su G.Radzevičiumi
padėkota dar 4 žaidėjams (5)
Birželio 27 d., 20:07
G.Radzevičius palieka ekipą (Scanpix nuotr.)
Eurolygoje praėjusio sezono metu debiutavęs Gytis Radzevičius oficialiai palieka Vitorijos „Baskonia“.
Apie tai Ispanijos žiniasklaidai anksčiau pranešė baskų klubo direktorius Felixas Fernandezas, o dabar tai paskelbta oficialiai.
Klubas taip pat atsisveikino su Trentu Forrestu, Eugene’u Omoruyi, Markquisu Nowellu ir Jesse Edwardsu.
Eurolygoje G.Radzevičius spėjo sužaisti 25 mačus, per kuriuos aikštėje praleido po 18 minučių, pelnė 4,7 taško, atkovojo 2,4 kamuolio ir rinko po 5 naudingumo balus.

Norėdami komentuoti prisijunkite.