Pasibaigęs. 06-04 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 03:30
NBA
Spurs
104
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 16:50
LKL
Neptūnas
86
Lietkabelis
73
Pasibaigęs. 06-07 16:50
LKL
Žalgiris
107
Juventus
75
Pasibaigęs. 06-08 18:50
LKL
Lietkabelis
80
Neptūnas
68
Pasibaigęs. 06-09 03:30
NBA
Knicks
111
Spurs
115
Pasibaigęs. 06-09 18:50
LKL
Juventus
69
Žalgiris
100
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Knicks
107
Spurs
106
Pasibaigęs. Šiandien 18:50
LKL
Neptūnas
66
Lietkabelis
63
Rytoj, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Juventus
0
06-13, 16:30
LKL
Lietkabelis
0
Neptūnas
0
06-14, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0

Atrankas įveikusių rinktinių vargai: slovėnai nerado partnerių draugiškiems mačams, dalis čekų – saviizoliacijoje

(8)
liepos 17 d., 12:34
T.Satoransky gali olimpiadoje neturėti kai kurių pagalbininkų (FIBA nuotr.)
T.Satoransky gali olimpiadoje neturėti kai kurių pagalbininkų (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Olimpinius kelialapius atrankos turnyruose iškovojusios rinktinės negali pasigirti sklandžiais pasirengimo ciklais.

Po įveiktų atrankos etapų Vokietijos, Italijos, Slovėnijos ir Čekijos rinktinės trumpam išsiskirstė – krepšininkai išsivažinėjo pasimatyti su šeimomis bei netrukus vėl susirinko į naujas treniruočių stovyklas.

Vis dėlto jų pasirengimas olimpiadai ir apsiribos tik treniruotėmis, nes partnerių draugiškoms rungtynėms neatsirado. Aštuonios rinktinės, gavusios tiesioginius kelialapius į olimpiadą, savo tvarkaraščius jau buvo susidėliojusios, o kitos nacionalinės komandos tiesiog neturėjo reikalo susirinkti.

Slovėnai dėl bent vieno draugiško mačo derėjosi su Prancūzijos rinktine, tačiau šis planas neišdegė.

„Turėjome beveik sutartą mačą su Prancūzija, bet atstumai tiesiog buvo per dideli. Jie pasirengimą baigia per 600 kilometrų nuo mūsų, todėl galų gale kompromiso rasti nepavyko“, – teigė rinktinės strategas Aleksandras Sekuličius.

Tuo tarpu Čekijos rinktinė susidūrė su COVID-19 atneštais nemalonumais – dalis rinktinės žaidėjų laiką leidžia karantine ir laukia koronaviruso testų rezultatų, kurie gali užkirsti jiems kelią į olimpiadą. Rinktinės gerbėjai gali atsidusti tik dėl to, kad tarp sudėtingoje situacijoje atsidūrusių žaidėjų nėra lyderio Tomašo Satoransky.

Maža to, smulkias traumas gydosi ir Blake‘as Schilbas bei Jaromiras Bohačikas. Čekai apsidrausdami prie rinktinės stovyklos jau pridėjo keturis Kanados atrankoje nežaidusius krepšininkus – Davidą Jelineką, Tomašą Kyzlinką, Jakubą Tuma ir Janą Zideką.

Krepšinio turnyras Tokijuje startuos liepos 25-ąją, prabėgus dviems dienoms po olimpiados atidarymo. A grupėje varžysis Iranas, Prancūzija, JAV ir Čekija, B grupėje – Australija, Italija, Vokietija ir Nigerija, C grupėje – Argentina, Japonija, Ispanija ir Slovėnija.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja