Pasibaigęs. 06-04 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 03:30
NBA
Spurs
104
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 16:50
LKL
Neptūnas
86
Lietkabelis
73
Pasibaigęs. 06-07 16:50
LKL
Žalgiris
107
Juventus
75
Pasibaigęs. 06-08 18:50
LKL
Lietkabelis
80
Neptūnas
68
Pasibaigęs. 06-09 03:30
NBA
Knicks
111
Spurs
115
Pasibaigęs. 06-09 18:50
LKL
Juventus
69
Žalgiris
100
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Knicks
107
Spurs
106
Šiandien, 18:50
LKL
Neptūnas
0
Lietkabelis
0
Rytoj, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Juventus
0
06-13, 16:30
LKL
Lietkabelis
0
Neptūnas
0
06-14, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0

Antrajame Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionate triumfavo kauniečiai

Balandžio 7 d., 13:34
basketball kamuolys1 Krepsinis.net
basketball kamuolys1 Krepsinis.net
Šaltinis: Krepsinis.net

Šeštadienį Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje, Vilniuje, vykusio antrojo Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionato nugalėtoja tapo ir bendrovės „Orakulas“ įsteigtą pagrindinį prizą – gražuolę pereinamąją taurę laimėjo Kauno žurnalistų komanda. Ji finale įveikė Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubo „Press'as“ krepšininkus.

Iš pradžių prie starto linijos stojo ir apie medalius svajojo aštuonios komandos. „Akvilės“ grupėje kovėsi LRT, Kauno, „Lietuvos ryto TV“ ir „Krepsinis.net“ ekipos, o „Vytauto“ grupėje susigrūmė Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentai, „Delfi“, turnyro šeimininkai „Press‘as“ ir Panevėžio krepšininkai.

Fortūna lydėjo ne visus – po grupių etapo į drabužines patraukė LRT, „Lietuvos ryto TV“, „Delfi“ ir „Studentai“, o likusios komandos beveik be atokvėpio ėmė aiškintis, kas vertas didžiojo finalo. Matyt, troškimas kovoti dėl pagrindinio prizo buvo itin didelis, nes abu pusfinaliai tapo tikra turnyro puošmena.

Pirmajame pusfinalyje pečius surėmė „Akvilės“ grupės nugalėtojai kauniečiai ir antrieji „Vytauto“ grupėje likę panevėžiečiai. Itin įtemptą ir emocingą kovą minimaliu skirtumu 19:18 laimėjo Kauno komanda, taip atsirevanšuodama Panevėžio krepšininkams už skaudų pralaimėjimą pernai finale.

Kitame pusfinalyje žaidė „Akvilės“ grupėje antrą vietą užėmę „Krepsinis.net“ krepšininkai ir „Vytauto“ grupės nugalėtojai „Press‘o“ atstovai. Čia vyko permaininga kova – į priekį išsiveržusią „Krepsinis.net“ ekipą turnyro šeimininkai sugebėjo pavyti ir išplėšė pratęsimą (25:25). Per papildomą laiką „Press‘as“ buvo nesustabdomas ir triumfavo 42:27.

Skirtingai nuo pusfinalių mažajame finale ir kovoje dėl aukso intrigos beveik nebuvo. Trečią vietą iškovojo Panevėžio komanda, 42:26 įveikusi „Krepsinis.net“, o didžiajame finale kauniečiai 25:15 nugalėjo „Press‘ą“.

„Didžiausia pergalė mums buvo pusfinalyje, nes įveikėme panevėžiečius, kurie pernai mus nugalėjo finale, - kalbėjo pereinamąją nugalėtojų taurę rankose iškėlęs Tomas Grigalevičius. – Nustebino ir šio turnyro lygis – visos komandos buvo geros ir žaidė akiai gražų krepšinį. Nebuvome visa galva aukštesni, mus ir sėkmė lydėjo.“

Finalo naudingiausiu žaidėju išrinktas Kauno komandos vidurio puolėjas Mantautas Patašius. Anot T. Grigalevičiaus, jis buvo jų pagrindinė smogiamoji jėga: „Tai tikrai aukšto lygio krepšininkas, kažkada galėjęs pasukti ir profesionalo keliu.“ M. Patašius dirba dienraščio „Lietuvos rytas“ priedo „Laikinoji sostinė“ fotografu. Geriausiu turnyro žaidėju paskelbtas čempionato sidabrą iškovojusios „Press‘as“ komandos „variklis“ Aurimas Tamulionis. Sporto naujienų portalo „Sportin.lt“ žurnalistas tvirtino, kad nebūtų gavęs šio prizo be savo komandos draugų pagalbos. „Manimi tikėjo, „maitino“ kamuoliais, tad man nieko kito neliko tik rinkti taškus“, - juokėsi jis.

Pernai pirmojo Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionato čempionais tapo Panevėžio atstovai, antri buvo kauniečiai, treti – žurnalistikos studentai. LŽS vienija daugiau nei tūkstantį profesionalių Lietuvos žurnalistų. 2005 metais įkurtas LŽS sporto žurnalistų klubas „Press'as“ taip pat rengia Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatą ir kasmetinį tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą.

 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA