vilimas

A.Vilimas paliko komandos vyr. trenerio postą

„Kuršiai“ po mažiau nei mėnesio atsisveikino su vyr. treneriu (4)

02.06 15:20

Palangos Kuršiai atsisveikino su vyriausiuoju treneriu. Klubas oficialiai paskelbė, kad treneris Albertas Vilimas dėl asmeninių priežasčių palieka komandą.

A.Vilimas imasi naujo darbo (NKL nuotr.)

„Kuršiai“ rado naują vyr. trenerį

01.12 12:26

Palangos Kuršiai rado naują vyriausiąjį trenerį - juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.

A.Vilimas nebevadovaus Gargždų ekipai (NKL)

Prieš pat svarbias rungtynes „Gargždai“ atleido vyr. trenerį

01.15 17:15

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besivaržantys Gargždai atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Albertu Vilimu ir laikinai šias pareigas eiti paskyrė jo asistentą Eriką Kubilių.

„Gargždai“ netrukus pradės sezoną

„Gargždai“ sezoną pasitinka su nauju treneriu

09.25 17:08

Antrąjį sezoną VIKINGLOTTO-NKL pasitinkanti Gargždų komanda prie starto linijos stos su nauju vyriausiuoju treneriu ir daugiau nei puse naujų krepšininkų.

D.Anužis keliasi į Gargždus

Gargždų klubas turi naują vyr. trenerį ir pasipildė dviem žaidėjais (2)

08.01 18:20

Naujajam NKL sezonui besiruošianti Gargždų SC sudėties komplektavimo darbus pradėjo nuo vyriausiojo trenerio paieškų.

A.Vilimas gyrė amerikietį (Fotodiena.lt)

„Lietuvos rytui“ priklausantį G.Motoną treniruojantis A.Vilimas: jis intelektualus, geba valdyti ekipą ir turi daug privalumų (4)

10.08 20:51

Praėjusio sezono pirmosios rungtynės Raseiniuose su Trakų „Trakais“ vietos komandai buvo NKL krikštas. Nors lygos naujokė sezoną pradėjo nesėkmėmis, o vėliau stengėsi išlaikyti pralaimėjimų ir pergalių balansą, trenerio Alberto Vilimo kariauna nužygiavo iki ketvirtfinalio, o ten gerokai padraskė akis būsimam vicečempio...

Treneris teigė, kad Giedrius Kurtinaitis turi tokią pat taiklią ranką, kaip tėvas Šarūnas (Fotodiena.lt)

„Rasų“ treneris A.Vilimas: norėčiau, kad taptume NKL čempionais, tik gal dar per anksti

10.09 15:51

Po pirmojo savaitgalio kovų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Raseinių „Rasai“ pasidalino interviu su komandos vyr. treneriu Albertu Vilimu. Lygos naujokų strategas kalbėjo apie pasiruošimą sezonui, grįžimą į antrąjį Lietuvos krepšinio divizioną, komandos naujokus ir tikslus.

mantas_vilimas_13 Krepsinis.net

Utenos policijos krepšininkai tapo pasienio lygos čempionais

04.14 08:31

Finale Utenos policijos krepšininkai 70:47 sutriuškino „Velikije luki“ komandą ir tapo pasienio krepšinio lygos čempionais.

mantas_vilimas_13 Krepsinis.net

M.Vilimas palieka „Juventus“ ekipą

08.20 16:07

Dar neprasidėjus sezonui Utenos „Juventus“ komandoje – pirmosios permainos. Ekipą palieka 24 metų 197 cm ūgio puolėjas Mantas Vilimas.

Įdomus faktas

Italijos rinktinė turėjo idealią progą iškovoti aukso medalius ir į antrąją vietą nustumti čempionais tapusius Lietuvos krepšininkus 1937 m. Europos empionate. Lietuvai pirmaujant 24:23 italas Emilio Giassetti gavo teisę į 3 baudos metimus iš eilės, tačiau nepataikė nei vienos. Daugiau taškų komandos nepelnė ir Lietuva pirmą kartą tapo žemyno čempione.

NAUJAUSIOS