rumunija

Š.Vasiliauskas pelnė sidabrą

Kukliai finišavęs Š.Vasiliauskas tapo Rumunijos vicečempionu (2)

06.02 22:41

Rumunijos pirmenybėse paaiškėjo naujieji čempionai, kuriais tapo Klužo Napokos U-Banca Transilvania žaidėjai.

Š.Vasiliauskas buvo tarp lyderių

Š.Vasiliausko ekipa išlygino Rumunijos finalo serijos rezultatą (1)

05.28 20:52

Rumunijos čempionato antrosiose finalo serijos rungtynėse Šarūno Vasiliausko atstovaujams Voluntario CSO klubas išvykoje 74:69 (30:18, 16:15, 15:19, 13:17) nugalėjo Kložo Napokos U-Banca Transilvania komandą.

D.Bičkauskis buvo tarp lyderių (FIBA Europe nuotr.)

Rumunijos čempionato pusfinalyje įvyks D.Bičkauskio ir Š.Vasiliausko akistata (2)

05.09 23:00

Rumunijos čempionato ketvirtfinalio serijoje pergalę pasiekė Dovio Bičkauskio atstovaujamas Oradijos CSM klubas.

Š.Vasiliauskas pelnė 13 taškų

Š.Vasiliausko tritaškiai jo ekipos neišgelbėjo nuo retos nesėkmės Rumunijoje (1)

04.15 22:00

Pralaimėjimą Rumunijoje patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Voluntario CSO (23/6) ekipa.

Š.Vasiliauskas pelnė 9 taškus

Ketvirtajame kėlinyje prabilęs Š.Vasiliauskas padėjo komandai pasiekti pergalę

04.12 18:44

Rumunijoje pergalę pasiekė Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Voluntario CSO (23/5) klubas.

Š.Vasiliauskas pelnė 12 taškų

Naudingai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa pasiekė pergalę Rumunijoje

04.06 20:08

Rumunijoje pergalę iškovojo Voluntario CSO (22/4) ekipa, kurios garbę gina Šarūnas Vasiliauskas.

Š.Vasiliauskas taškų nepelnė

Pro šalį metęs Š.Vasiliauskas prie pergalės prisidėjo rezultatyviais perdavimais

03.09 20:46

Rumunijos čempionate Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Voluntario CSO (17/2) namuose 88:82 (23:13, 25:32, 26:9, 14:28) pranoko Krajovos SCMU (13/7) komandą.

D.Bičkauskis buvo rezultatyviausias savo komandoje

D.Bičkauskis vedė komandą į triuškinamą pergalę Rumunijoje (2)

03.04 20:40

Rumunijos čempionate pergalę iškovojo dviejų lietuvių atstovaujamas Oradijos CSM (14/5) klubas.

Š.Vasiliauskas iškovojo titulą Rumunijoje

Š.Vasiliausko klubas iškovojo Rumunijos taurę

02.17 20:58

Rumunijos taurės varžybose triumfavo Voluntario CSO klubas, kurio garbę gina Šarūnas Vasiliauskas.

Puikiai perdavimus dalinęs Š.Vasiliauskas prisidėjo prie dramatiškos pergalės Rumunijos taurės pusfinalyje

02.15 20:05

Rumunijos taurės pusfinalyje Šarūno Vasiliausko Vuluntario CSO 81:80 (20:14, 20:23 17:23, 24:20) palaužė Klužo Napokos U-BT krepšininkus.

J.Tamulis baigė pasirodymą taurės varžybose

Š.Vasiliauskas ilsėjosi, o jo klubas taurės ketvirtfinalyje eliminavo J.Tamulio ekipą

12.30 20:20

Rumunijos taurės ketvirtfinalyje pasirodymą baigė Justo Tamulio atstovaujama Sibiui CSU ekipa, kuri antrosiose serijos rungtynėse 62:79 (14:21, 11:15, 14:21, 23:22)nusileido Šarūno Vasiliausko Valuntario CSO komandai.

D.Bičkauskis pataikė 4 tritaškius (FIBA nuotr.)

Nuostabiai žaidęs D.Bičkauskis vedė ekipą į pergalę prieš J.Tamulio klubą

10.16 20:40

Rumunijos čempionate dviejų lietuvių atstovaujamas Oradijos CSM (3/1) klubas 81:66 (25:16, 20:17, 16:18, 20:15) nugalėjo Sibiu CSU (0/4) ekipą, kurioje žaidžia Justas Tamulis.

M.Paliukėnas keliasi į Rumuniją (BNS nuotr.)

M.Paliukėnas keliasi į Rumuniją ir žais vienoje ekipoje su D.Bičkauskiu (3)

08.19 09:20

Praėjusį sezoną Utenos Juventus gretose pabaigęs 27 metų 195 ūgio gynėjas Martynas Paliukėnas ateinantį sezoną rungtyniaus Rumunijoje ir gins Oradijos CSM ekipos garbę.

Latviai pasiekė pergalę (FIBA nuotr.)

Be J.Strelnieko pagalbos latviai vėl laimėjo ir žengė į Pasaulio taurės pagrindinę atranką (9)

08.11 21:47

Kauno Žalgirio komandos naujokas Janis Strelniekas vėl praleido rungtynes, tuo tarpu Latvijos rinktinė (3/0) papildė pergalių sąskaitą atrankoje į Pasaulio taurės kvalifikaciją.

Š.Vasiliauskas žais Rumunijoje

Š.Vasiliauskas keliasi į Rumuniją (15)

07.22 15:21

Pastaruosius penkis sezonus Turkijoje rungtyniavęs Šarūnas Vasiliauskas į Lietuvą dar negrįžta, bet keičia lokaciją.

J.Tamulis vėl žais Rumunijoje (BNS nuotr.)

Kėdainius palikęs J.Tamulis grįžta į Rumuniją (4)

07.12 11:37

Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) jėgas išbandęs Justas Tamulis grįžta į Rumuniją.

D.Tarolis dominavo lemiamame mače

D.Tarolis dominuojančiu pasirodymu nukalė savo komandai auksą (18)

06.20 21:55

Ilga finalo serija Rumunijoje baigėsi Donato Tarolio atstovaujamos ekipos triumfu.

D.Tarolis pakilęs nuo suolo sužaidė net 34 minutes

Universaliai žaidęs D.Tarolis pirmuoju bandymu titulo nepasiekė

06.15 22:05

Rumunijos pirmenybių finalo serija sausu rezultatu nesibaigs.

D.Tarolis vėl buvo solidus

D.Tarolis produktyviai žengė antrąjį žingsnį link trofėjaus (1)

06.11 22:20

Rumunijos pirmenybių finalo serijoje pagreitį įgavo Donato Tarolio atstovaujama Klužo Napokos U-Banca Transilvania ekipa.

D.Tarolis žibėjo svarbiausiame sezono mače

D.Tarolis lemiamame mače išvedė savo komandą į finalą (3)

06.06 16:18

Rumunijos pirmenybėse sekinančią pusfinalio seriją įveikė Donato Tarolio atstovaujama Klužo Napokos U-Banca Transilvania ekipa.

Įdomus faktas

Prieš 1995 m. Europos čempionatą Kroatija specialistų buvo laikoma viena iš pagrindinių favoričių į aukso medalius. Šiek tiek kitokios nuomonės buvo Lietuvos rinktinės lyderis Arvydas Sabonis, neprieštaravęs, jog kroatų komanda stipri, tačiau abejojęs jų galimybėmis kovoti dėl pirmos vietos. “Jie daugokai vieni ant kitų rėkauja”, - motyvavo A.Sabonis. Kroatija turnyre liko trečia.