0

Žibėjęs D.Tarolis finalo serijoje nutraukė įspūdingą varžovų pergalių seriją

Gegužės 18 d., 21:53
D.Tarolis buvo itin rezultatyvus

Rumunijos pirmenybių finale nuo prarajos krašto atsispirti pavyko Oradijos CSM su Donatu Taroliu.

Lietuvio klubas namie 94:92 (30:20, 19:21, 20:22, 25:29) palaužė Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatą sušvelnino 1:2.

Klužo Napokos klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas šio sezono nacionalinėse pirmenybėse. Iki šiol ryškūs favoritai buvo laimėję net 42 mačus paeiliui.

Arti tikslo Europos taurės klubas buvo ir šiame susitikime, ilgai atsilikęs, tačiau likus aštuonioms sekundėms priartėjęs iki taško (91:92). Nijalas Pearsonas tuomet sumetė baudų metimus, o svečiams stebuklo sukurti jau nepavyko.

D.Tarolis tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių – 25 minutės, 20 taškų (6/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/5 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 prarasti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 blokai, 2 pražangos ir 22 naudingumo balai.

27 taškus į pergalę įnešė Kristopheris Richardas (3/5 tritaškių, 9 atk. kam., 4 rez. perd.), 9 – N.Pearsonas.

Klužo Napokos klubui 23 taškus surinko Bryce’as Jonesas (4/8 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), 19 – D.J.Seeley, 13 – Emanuelis Cate (6 atk. kam.), 12 – Patrickas Richardas (7 rez. perd.).

Ketvirtasis serijos mačas pirmadienį taip pat vyks Oradijoje.