pozzecco

G.Pozzecco perima rinktinės vairą (FIBA Europe nuotr.)

G.Pozzecco perėmė Italijos rinktinės vairą (7)

06.02 13:24

Italijos krepšinio federacija oficialiai paskelbė apie naują vyrų rinktinės strategą. Juo tapo Gianmarco Pozzecco.

A.Džordževičius gali perimti Italijos rinktinės vairą

Į Italijos rinktinės stratego postą – du kandidatai (3)

05.18 12:12

Italijos rinktinė šį rudenį po Europos čempionato skirsis su vyriausiuoju treneriu Meo Sacchetti, kuris paskelbė apie savo pasitraukimą jau prieš kurį laiką.

E.Bendžius baigė sezoną Italijoje

Ypatingą atmosferą „Atominės musės“ ekipoje patyręs E.Bendžius: tokio trenerio dar nebuvau sutikęs ir nežinau, ar sutiksiu (6)

06.03 16:00

Tokio trenerio dar nebuvau sutikęs ir nežinau, ar dar sutiksiu, - sako Eimantas Bendžius, sugrįžęs į Lietuvą po sezono Sasario Dinamo klube.

Sasario ekipa pergalę šventė

Sasario ekipos treneris po pergalės Milane atidavė kreditinę kortelę auklėtiniams: mėgaukitės šiuo vakaru (9)

04.09 16:47

Savaitgalį Italijos čempionate Sasario „Banco Di Sardegna“ komanda 93:79 išsivežė pergalę iš Milano – ji šalies vidutiniokams buvo labai reikšminga.

G.Pozzecco buvo kaip reikiant įsiutęs (Scanpix nuotr.)

Įsiutęs G.Pozzecco susiplėšė marškinius ir buvo išvarytas iš aikštės (4)

11.24 08:40

Italijos pirmenybių rungtynės tarp Milano „Emporio Armani“ ir Varezės „Openjobmetis“ komandų dar antrajame kėlinyje baigėsi vyriausiajam treneriui Gianmarco Pozzecco. Emocingasis italas nesutiko su teisėjų skirta pražanga jo auklėtiniui prieš varžovų aukštaūgį Samardo Samuelsą.

pozzecco gianmarco 08

„Atominė musė“ grįžta – G.Pozzecco pradeda trenerio karjerą (3)

11.13 15:29

Vienas geriausių ir tuo pačiu spalvingiausių Italijos krepšinio asmenybių – Gianmarco Pozzecco – pradeda nauja savo karjeros etapą. Keturiasdešimtmetis italas tapo antroje šios šalies krepšinio lygoje žaidžiančios Kapo de Orlando „Upea“ ekipos vyr. treneriu.

Įdomus faktas

Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas galėjo sutrukdyti Vladui Garastui pasiekti tokių trenerio karjeros aukštumų. Baigus krepšininko karjerą M.Paulauskui 1979 m. buvo pasiūlytas Kauno “Žalgirio” vyriausiojo trenerio postas, tačiau garsus krepšininkas atmetė pasiūlymą. “Tiesiog išsigandau”, - vėliau prisipažino M.Palauskas, neslėpdamas apgailestavimo dėl tokio sprendimo. Atsisakius M.Paulauskui į Kauną buvo pakviestas V.Garasastas – tuo metu Biržuose dirbęs ir mažai kam žinomas treneris. Su “Žalgiriu” ir SSRS rinktine karjeros viršūnę pasiekęs V.Garastas vėliau iki 1997 m. treniravo ir Nepriklausomos Lietuvos rinktinę, su kuria 1995 m. tapo Europos vicečempionu bei dukart Olimpinio bronzos medalio laimėtoju.