draudimas

LKL klubai pateko į konkurencijos tarybos akiratį (BNS nuotr.)

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą: LKL klubų vadovams gresia didelės bausmės (10)

04.24 13:36

Konkurencijos taryba, įvertinusi iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir krepšinio klubų gautą informaciją apie kovo 13 d. vykusį LKL posėdį ir jame aptartus klausimus, susijusius su algų mokėjimo krepšininkams sąlygomis, nusprendė pradėti tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

A.Juškevičius taip pat nesulaukė uždirbtų pinigų

Ir su A.Juškevičiumi neatsiskaičiusiai „Galatasaray“ – draudimas registruoti naujus žaidėjus (2)

09.14 14:17

Europos taurėje žaisianti Stambulo „Galatasaray“ komanda turi rimtų problemų – jai FIBA uždraudė registruoti naujus žaidėjus. Skelbiama, kad klubas dar skolingas žaidėjams už 2015–2016, 2016–2017 ir 2017–2018 metų sezonus. Tai reiškia, kad naujų pirkinių ekipa kol kas negalės registruoti, kol nepadengs skolų arba nesus...

D.Giannakopoulos ir toliau tiesiog ieško problemų (Organizatorių nuotr.)

D.Giannakopoulos tesėjo pažadą – nepaisydamas Eurolygos draudimo apsilankė rungtynėse (4)

03.02 21:11

Atėnų „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos ir toliau nežada nuolaidžiauti Eurolygai bei demonstruoja savo įsitikinimus. Dėl aštrių frazių ir turnyro bei teisėjų kritikos jam buvo skirtas vienerių metų draudimas lankytis Eurolygos mačuose, kuris vėliau buvo sutrumpintas iki 5 mėnesių.

Žalgirio“ talismanas apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų (Fotodiena.lt)

„Žalgirio“ talismanas apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų (1)

10.23 11:10

Draudimo bendrovė „PZU Lietuva“, šeštąjį sezoną pasirašiusi paramos Kauno „Žalgiriui“ sutartį, apdraudė ir energingąjį komandos talismaną Žalgirinį. Septynioliktuosius metus skaičiuojantis „Žalgirio“ simbolis Žalgirinis per kiekvienas kauniečių rungtynes iš visos širdies bando įkvėpti sirgalius.

X.Pascualis galės treniruoti Ispanijos rinktinę (Scanpix nuotr.)

Ispanijos pirmenybėse dirbantys strategai galės treniruoti ir šios šalies rinktinę (5)

09.17 11:06

Po to, kai Ispanijos rinktinės vyriausiojo trenerio postą paliko Juanas Antonio Orenga, šioje šalyje susirūpinta dėl stratego įpėdinio. Ispanijos pirmenybėse galioja taisyklė, kad klubą treniruojantis strategas negali stovėti ir prie bet kokios šalies rinktinės vairo.

Sirgaliai Scanpix

Į „Fenerbahce Ulker“ ir „Galatasaray“ rungtynes bus įleidžiamos tik moterys ir vaikai

06.12 14:00

Turkijos pirmenybių finalo serija šį sezoną ypač atkakli. Dviejų Stambulo klubų – „Fenerbahce Ulker“ ir „Galatasaray“ akistatoje lygu – 2:2. Ketvirtojo mačo metu „Galatasaray“ sirgaliai nusižengė taisyklėms ir ėmė mėtyti įvairius daiktus į Željko Obradovičių, kuris itin emocingai reagavo į arbitrų sprendimus, už ką gav...

Lavrinovičius Kšyštofas 12 Krepsinis.net

K.Lavrinovičius: mes vieninteliai su broliu rinktinėje neapdrausti, todėl negalime sportuoti visa jėga (5)

07.24 13:02

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo antrąją pasirengimo stovyklą – geriausi šalies krepšininkai iš Palangos persikėlė į Kauną ir ten lieja prakaitą „Žalgirio“ arenoje.

Javtokas Robertas 12 Krepsinis.net

R.Javtokui apdrausti gali prireikti pusės visos rinktinės draudimui skiriamų pinigų (35)

07.13 10:23

Pasirengimą Europos čempionatui pirmadienį pradedančios Lietuvos rinktinės krepšininkai, įskaitant tris NBA žaidėjus, bus apdrausti. Bet Roberto Javtoko atvejis rodo, kad ne viskas yra taip paprasta, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Broliai Maciai Robertas Dačkus, Fotodiena.lt

Draudimas įeiti į Eurolygos rungtynes iki gyvos galvos: broliai Maciai nesunkiai prasmuko į mačą Maskvoje (49)

03.15 19:55

Nors šiandien Eurolyga paskelbė, kad broliams Nauriui ir Normundui Maciams nebus galima iki gyvos galvos įžengti į turnyro krepšinio rungtynes, Lietuvos pilietybę neseniai gavę latviai pateko į Kauno „Žalgirio“ dvikovą Maskvoje su vietos CSKA.

Nerlens Noel 12

Jei potencialus pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas dėl traumos baigs karjerą, gaus 10 mln. kompensaciją (15)

02.15 16:50

18 metų vidurio puolėjui Nerlensui Noeliui prognozavo pirmąjį šių metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimą. Vis dėlto 210 cm ūgio krepšininkas patyrė labai sunkią kelio traumą, dėl kurios šį sezoną žaidėjas į aikštę nebeišbėgs.

motiejunas donatas 11

Komentaras. D.Motiejūno istorija: melo kojos trumpos (119)

06.10 10:03

Donato Motiejūno tema pastaruoju metu labai populiari – nuomonę dėl šio talentingo krepšininko situacijos turi kone kiekvienas Lietuvos krepšinio mėgėjas. Vieni Donatą peikia, kiti bando įsijausti į jo padėtį ir gina, treti situacijos nesureikšmina. Mes tikrai neplanuojame smerkti D.Motiejūno – tai jo gyvenimas, jo spr...

lietuvos veliava idomi

Rinktinėje brangiausias - R.Kaukėno kontrakto draudimas (16)

05.29 06:50

Nuo profesionalioje komandoje dar nežaidusio Deivido Dulkio iki milijonus NBA uždirbančio Lino Kleizos – visi Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai vasarą bus apdrausti. „Įprastai rinktinės žaidėjų draudimui išleidžiame nuo pusės iki pusantro milijono litų.

Įdomus faktas

Ermanas Kunter - rezultatyviausias Turkijos rinktinės krepšininkas: per 213 sužaistų rungtynių E.Kunter pelnė 3626 taškus. E.Kunter 1990 m. baigė krepšininko karjerą ir tapo treneriu. 1999 m. jis vadovavo Turkijos rinktinei Europos čempionate.