Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

K.Lavrinovičius: mes vieninteliai su broliu rinktinėje neapdrausti, todėl negalime sportuoti visa jėga (5)

liepos 24 d., 13:02
Brolių Lavrinovičių likimu rūpinasi agentas (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo antrąją pasirengimo stovyklą – geriausi šalies krepšininkai iš Palangos persikėlė į Kauną ir ten lieja prakaitą „Žalgirio“ arenoje.

Kiek vėliau nei daugelis prie nacionalinės komandos prisijungęs Kšištofas Lavrinovičius džiaugėsi rinktinėje tvyrančia atmosfera ir teigia jaučiantis malonumą treniruodamasis.

„Labai smagu, nors ir sunkios treniruotės. Žinome, dėl ko dirbame ir tai mums teikia malonumą. Pradėjome po du kartus per dieną salėje treniruotes, nes Palangoje buvo viena treniruotė salėje, viena – lauke. Čia daugiau dėmesio skirsime taktikai“,– pasakojo krepšininkas.

Praėjusią savaitę Volgogrado komandos vadovai viešai prakalbo apie tai, kad domisi galimybe įsigyti brolius Lavrinovičius. Pats Kšištofas negalėjo dar nieko pasakyti dėl savo ateities, nes darbo paieškas perleido į agentų rankas.

„Malonu, kad dar kažkas domisi (Juokiasi). Nežinau dar nieko, reikia klausti mūsų agentų dėl klubų, nes mes pasitikime agentu ir atidavėme viską į jo rankas. Mes vasarą stengiamės negalvoti apie klubus“, – kalbėjo aukštaūgis.

REKLAMA

K.Lavrinovičius ir D.Lavrinovičius buvo susitikę su Kauno „Žalgirio“ direktoriumi Pauliumi Motiejūnu, tačiau nieko konkretaus dėl ateities nesusitarė. Aukštaūgiams šiuo metu aktualesnis klausimas – draudimas, kadangi jie vieninteliai sportuoja jo neturintys.

„Kalbėjome su Pauliumi, bet dar nieko konkretaus nesutarėme. Tiesiog turėjome aptarti draudimo reikalus, nes mes vieninteliai su broliu rinktinėje neapdrausti, todėl negalime sportuoti visa jėga. Laukiame atsakymo ir norėtųsi, kad kuo greičiau viskas išsispręstų bei rinktinė mus apdraustų“, – vylėsi K.Lavrinovičius.

 

 

 

„Ilgoji pertrauka“: dėmesys „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“. Naują klubą radęs panevėžiečių sporto direktorius, laukiančios permainos sudėtyje ir galintys atvykti žaidėjai. „Neptūno“ temoje – gandai apie Petrausko ateitį, norą susigrąžinti Maksvytį ir laukiančias sudėties permainas


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja