clarke

Earlas Clarkas sulaukė švilpimo

Neįprastas reiškinys: „Budučnost“ sirgaliai nušvilpinėjo savo komandos amerikiečius (26)

11.09 21:50

Podgoricos „Budučnost“ komanda penktadienį Eurolygoje pralaimėjo šeštą kartą per šešis susitikimus. Dvikovos metu užfiksuotas neįprastas reiškinys – vietos sirgaliai nušvilpinėjo „Budučnost“ žaidėją – Earlą Clarką. Amerikiečio netiksliais metimais aistruoliai piktinosi per pirmą mačą dalį, o audringiau reikšti neapykan...

C.Clarke'as keliasi į Juodkalniją

„Budučnost“ prisiviliojo naudingiausią Vieningosios lygos žaidėją (6)

05.30 10:03

Kitą sezoną Eurolygoje žaisianti Bodgoricos „Budučnost“ komanda prisiviliojo naudingiausią Vieningosios lygos žaidėją. Oficialiai paskelbta, kad Adrijos lygos čempionai pasirašė sutartį su Saratovo „Avtodor“ garbę gynusiu Coty Clarke‘u, kuris į Eurolygos kovas grįžta po vieno sezono pertraukos.

C.Clarke'as ketino tapti geresniu už K.Langfordą (Scanpix nuotr.)

„Unics“ prezidentas papasakojo, kuris praėjusį sezoną žaidęs amerikietis ketino tapti geresniu už K.Langfordą (2)

03.13 11:10

Kazanės „Unics“ ekipoje praėjusiame sezone žaidęs Coty Clarke‘as buvo vadinamas Draymondu Greenu Eurolygoje, bet viso potencialo amerikietis neparodė. Klubo prezidentas Jevgenijus Bogačiovas papasakojo, kad į Kazanę atvykęs amerikietis iš karto pareiškė, jog jam prireiks vos mėnesio tam, kad taptų geresniu už Kei...

C.Clarke'as pažeidė komandos discipliną (Scanpix nuotr.)

„Unics“ atleido nusižengusiam amerikiečiui (1)

03.26 20:38

Vienuolika pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje patyrusi Kazanės „Unics“ ekipa turi ir vidinių problemų. Klubas nuo treniruočių ir rungtynių buvo nušalinęs 24 metų 201 cm ūgio Coty Clarke‘ą. Teigiama, kad amerikietis pažeidė komandos discipliną, todėl užsitraukė vadovų ir trenerių nemalonę.

C.Clarke'as praleis šias Eurolygos rungtynes (Scanpix nuotr.)

„Unics“ dvikovoje su „Žalgiriu“ nepadės svarbus amerikietis (1)

03.17 12:37

Kazanės „Unics“ komanda oficialiai paskelbė, kad šio vakaro Eurolygos rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį“ negalės žaisti svarbus krepšininkas. Coty Clarke‘as patyrė traumą, todėl negalės pasirodyti ant parketo šįvakar, nors yra tvirtas startinio penketuko narys. Kas nutiko amerikiečiui, nepranešama.

C.Clarke'as įgauna vis geresnę sportinę formą (Scanpix nuotr.)

Krepsinis.net Eurolygos menedžeris: laikas suteikti šansą C.Clarke'ui

02.23 13:31

Krepsinis.net menedžerio Viaplay.lt privačioje lygoje tvirtai atsilieka „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Vaidas Čeponis, kuris daro viską, kad intrigos dėl prizinių vietų nebūtų. Antroje vietoje vis drąsiau jaučiasi Romanas Buršteinas, didindamas atotrūkį nuo Ryčio Vyšniausko.

C.Clarke'as sulaukė vyr. trenerio pagyrų

J.Pašutinas: „Unics“ komandoje turime Draymondą Greeną (1)

09.23 13:14

Kauno „Žalgirio“ varžovės Eurolygoje Kazanės „Unics“ vyriausiasis treneris Jevgenijus Pašutinas džiūgauja dėl vieno iš savo komandos naujokų. Rusas 24 metų 201 cm ūgio Coty Clarke‘ą palygino su Oklando „Golden State Warriors“ puolėju Draymondu Greenu.

Coty Clarke'as atvyksta į Kazanę (Scanpix nuotr.)

„Unics“ komandoje – iš Puerto Riko atvykęs amerikietis

07.23 10:19

Kazanės „Unics“ komanda paskelbė, kad pasirašė sutartį su amerikiečiu puolėju Coty Clarke‘u. Kontraktas su 24 metų 201 cm ūgio krepšininku galios vienerius metus. Puolėjas praėjusį sezoną spėjo pažaisti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Plėtojimosi lygoje, kelis mačus pasirodė aikštėje su Bostono „Celtics“...

Įdomus faktas

1937 m. vasaro mėn. buvo sudaryta Lietuvos rinktinė, kurios treneriu paskirtas jau anksčiau į Lietuvą iš JAV atvykęs... teniso treneris J.Žukas, neblogai pats žaidęs krepšinį. Balandį, kai į Lietuvą atvyko kiti du amerikos lietuviai F.Kriaučiūnas ir P.Talzūnas, pagrindinio trenerio ir kapitono pareigos buvo patikėtos F.Kriaučiūnui, kuris gegužę ir nuvedė Lietuvą link pirmojo Europos čempionų titulo.