Krepsinis.net Eurolygos menedžeris: laikas suteikti šansą C.Clarke'ui

Vasario 23 d., 13:31
C.Clarke'as įgauna vis geresnę sportinę formą (Scanpix nuotr.)
C.Clarke'as įgauna vis geresnę sportinę formą (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net menedžerio Viaplay.lt privačioje lygoje tvirtai atsilieka „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Vaidas Čeponis, kuris daro viską, kad intrigos dėl prizinių vietų nebūtų. Antroje vietoje vis drąsiau jaučiasi Romanas Buršteinas, didindamas atotrūkį nuo Ryčio Vyšniausko. TV3 sporto žinių vedėjas Aurimas Tamulionis kiek smuktelėjo bendroje įskaitoje, tačiau Viaplay.lt lygoje konkurentų jau senokai neturi.

Aurimas Tamulionis

Slogi savaitė. Sergio Lullas „pavarė į minusą“ ir, nors 167 taškų užteko aplenkti kolegas iš „Viaplay.lt“ lygos, bendroje įskaitoje „Rukiai“ krito žemyn į 16 vietą.

Nuo dešimtuko skiria jau daugiau nei 100 taškų. Ilgai negalvojęs nusipirkau Clarke'ą iš „Unics“, Causeur iš Bambergo (iškrito Strelniekas) ir Kuzmičių su Sandersu už likusius. Taip sakė viduriai.

REKLAMA

Rytis Vyšniauskas

Kadangi Bambergo „Brose“ liko be Janio Strelnieko, rinkausi žmogų, kuris turėtų perimti jo naštą. Suprantama, kad daugiau minučių žais Maodo Lo, tačiau daugiau metimų metantį tikiuosi pamatyti Dariusą Millerį.

Atsisveikinau su kainą pasikėlusiu Blake‘u Schilbu ir prisiminęs pirmąsias „Žalgirio“ rungtynes su Vokietijos čempionais pasikviečiau Keviną Pangosą. Tikiu, kad jis vėl iššaus.

Nėra malonu vėl vytis žemesnio rango varžovus kaip Vaidas Čeponis ar Romanas Buršteinas, tačiau sporte kartais pritrūksta Fortūnos. Neabejoju, kad reguliariojo sezono finišo tiesioji viską sudėlios į savo vietas ir mes pamatysime, kas yra rykliai, o kas – planktonas.

Romanas Buršteinas

Įsitvirtinau antroje lygos vietoje, bet atsipalaiduoti negalima, nes Rytis Vyšniauskas pasamdė asmeninį menedžerių trenerį ir konsultantą su masažuotoju. Lengva nebus, todėl užtrūkau kiek ilgiau, nei įprastai.

Iki šiol komandoje turėjau po du „Real“ ir „Daruššafaka“ žaidėjus, todėl teko svarstyti, ką su jais daryti. Galiausiai komandoje liko Randolphas ir Wannamakeris, o Llullas su Žižičiumi kol kas sėda ant suolo. Komandą papildė Brownas iš „Efes“, Causeur, Mitrovičius ir Clarke’as. Baisu, bet tikiuosi geriausio.

REKLAMA

Vaidas Čeponis

Viaplay.lt lygoje vis tvirčiau įsitvirtinu garbingoje ketvirtoje vietoje tarp keturių dalyvių. Praėjusiame ture surinkau „net“ 95 taškus – „vos“ 62 mažiau nei Romanas Buršteinas.

Apie Aurimą Tamulionį net nebekalbu. Beveik neabejoju, kad jis vartoja dopingą. Kiekviename ture gražiausias sporto žinių vedėjas Lietuvoje gauna apie 200 taškų. Smarkiai, abejoju, ar tai įmanoma nevartojant draudžiamųjų preparatų. Tikiu, kad visi trys pirmaujantys veikėjai šioje lygoje neįveiks dopingo kontrolės ir aš atsidursiu pirmoje vietoje.

Šį sezoną Fortūna man dažniausiai atsuka sėdmenis. Štai praėjusiame ture įsigijau Sergio Llullą, o jis gavo minus vieną naudingumo balą. To istorijoje nebuvo, bet kai aš tik nusiperku kokį asą, jis iškart pradeda degraduot. Dabar pakeičiau pusę komandos. Nesakysiu, su kuo sudariau kontraktus, nes mano konkurentai tuomet nepasirinks nė vieno iš šių žaidėjų.

*** Ketvirtadienį per Viaplay.lt: „Fenerbahce“ – „Olympiacos“ (19.30).

Penktadienį per Viaplay.lt: „Brose“ – „Žalgiris“ (20.45), „Real“ – „Darussafaka“ (21.45).

Videotransliacijų internetu platforma viaplay.lt vienintelė Lietuvoje siūlo ne tik Eurolygos, bet ir Anglijos „Premier“ lygos, Čempionų lygos, „Formulės-1“ ir daugelio kitų visame pasaulyje populiarių sporto šakų transliacijas internetu. Su viaplay.lt galite žiūrėti daugiau sporto bet kur ir bet kada!


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti