bykovas

CSKA komanda turi didžiausią biudžetą visoje Europoje (Scanpix nuotr.)

S.Bykovas: jokia komanda Europoje nelaimėtų serijos prieš CSKA (10)

06.10 16:25

Rusijos rinktinės vyriausiojo trenerio Sergejaus Bazarevičiaus asistentas Sergejus Bykovas pasidžiaugė naujuoju Vieningosios lygos formatu. Pasak buvusio žaidėjo, finalinis ketvertas yra puikus formatas, kadangi Maskvos CSKA ekipos niekas serijoje nesugebėtų nugalėti. „Logiškas toks formatas.

S.Bykovas grįžo į Krasnodaro klubą (Scanpix nuotr.)

S.Bykovas vėl vilkės „Lokomotiv-Kuban“ aprangą (4)

07.13 16:05

Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygoje Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda į savo gretas susigrąžino patyrusį įžaidėją. Oficialiai paskelbta, kad Rusijos ekipa pasirašė dvejų metų sutartį su 32 metų 190 cm ūgio Sergejumi Bykovu, kuris į Krasnodarą sugrįžta po sezono pertraukos.

Monia Robertas Dačkus, Fotodiena.lt

Rusijos rinktinės vadovas pareikalavo, kad rinktinėje žaisti atsisakę krepšininkai praeitų medicininį patikrinimą (3)

07.25 10:31

Rusijoje ir toliau nerimsta aistros, susijusios su nacionalinėje rinktinėje žaisti atsisakiusiais krepšininkais. Vienas rinktinės vadovų Dmitrijus Domani pareikalavo, kad Europos čempionato atrankos etape žaisti nenorintiems Sergejui Moniai, Vitalijui Fridzonui, Sergejus Bykovui ir Andrejui Voroncevičiui būtų atliktas ...

Monia Robertas Dačkus, Fotodiena.lt

Nesutarimai Rusijoje: penkiems žaidėjams atsisakius padėti rinktinei, sporto ministras pavadino juos tinginiais

07.17 11:46

Kai rudenį būrys rinktinių kausis Pasaulio taurės varžybose, Rusijos nacionalinė komanda turės žaisti Europos čempionato atrankoje. Į grupę su Italija ir Šveicarija patekę rusai turės verstis be būrio svarbių žaidėjų – apie savo atsisakymą padėti rinktinei paskelbė Sergejus Bykovas, Andrejus Voroncevičius, Vitalijus Fr...

bykov_sergei_13 Organizatorių nuotr.

S.Bykovas keliasi į Kazanės klubą

02.20 16:39

Dėl disciplinos pažeidimų su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda atsisveikinęs Sergejus Bykovas lieka Rusijoje.

bykov_sergei_13 Organizatorių nuotr.

Suspenduotas S.Bykovas artimiausiu metu turėtų palikti „Lokomotiv“ klubą (2)

02.11 09:46

Dėl disciplinos pažeidimų suspenduotas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipos kapitonas Sergejus Bykovas artimiausiu metu turėtų palikti Krasnodaro komandą.

mantas_kalnietis_13 Krepsinis.net

„Lokomotiv-Kuban“ suspendavo S.Bykovą, kapitonu tapo M.Kalnietis (4)

02.09 14:39

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipos kapitonas Sergejus Bykovas nušalintas nuo treniruočių su komandos draugais, kadangi yra suspenduotas dėl disciplinos pažeidimo.

krunoslav_simon_13 Krepsinis.net

K.Simonas taip pat praleis susitikimą su „Lietuvos rytu“ (5)

11.27 23:42

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa ketvirtadienį Eurolygos septintojo turo rungtynėse turės kovoti be Krunoslavo Simono.

bykov_sergei_13 Organizatorių nuotr.

S.Bykovas praleis mačą su „Lietuvos rytu“ (8)

11.25 14:47

Šią savaitę su Vilniaus „Lietuvos rytu“ kovosianti Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa rungtynėse „Siemens“ arenoje versis be Sergejus Bykovo.

vtb_logo_geras Krepsinis.net

Vieningosios lygos spalio mėnesio epizodų penketuke – perdavimas D.Songailai tarp kojų ir įspūdingas metimas į „Lietuvos ryto“ krepšį

11.15 14:27

VTB Vieningoji lyga paskelbė gražiausių spalio mėnesio epizodų penketuką. Jame Lietuvos klubų atstovų nėra, tačiau net du epizodai sukurti žaidžiant prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

bykov sergey 10 Krepsinis.net

Dar viena Rusijos rinktinės netektis – S.Bykovas nežais Europos čempionate (9)

08.04 17:22

Nenumaldomai artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui Rusijos rinktinės gerbėjus pasiekia dar viena liūdna žinia – pirmenybėse nežais Sergejus Bykovas.

Įdomus faktas

Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.