blanco

A.Blanco klube dirbo nelegaliai (BNS nuotr.)

Teismas atmetė „Ryto“ skundą – A.Blanco klube dirbo nelegaliai (11)

09.29 15:03

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė pareiškėjos viešosios įstaigos KK Statyba, kuriai priklauso krepšinio klubas Rytas, skundą dėl Valstybinės darbo inspekcijos nutarimo, kuriuo buvo paskirta 2 tūkst. eurų bauda už nelegalų darbą, panaikinimo.

A.Blanco pradeda vyr. trenerio karjerą (BNS nuotr.)

„Ryte“ dirbęs ispanas pradeda vyr. trenerio karjerą (8)

06.02 14:45

Vilniaus Ryto klube ne vienerius metus skautu dirbęs Alberto Blanco pradeda vyriausiojo trenerio karjerą.

A.Blanco taikiai paliko klubą (BNS nuotr.)

„Rytas“ pasiekė taikos susitarimą su A.Blanco (7)

07.29 17:07

VšĮ KK Statyba, valdanti Vilniaus Ryto krepšinio klubą, ir treneris Alberto Blanco sudarė taikos sutartį.

„Ryto“ sirgaliai supykę ant klubo vadovų

„B Tribūna“: jeigu po vasaros situacija „Ryte“ nesikeis, stabdysime šio klubo palaikymą ir turime planuose įkurti atskirą komandą sostinėje (46)

04.25 14:17

Vilniaus Ryto sirgaliai išplatino tekstą dėl jų konflikto su klubo vadovais. Pateikiame neredaguotą sostinės B Tribūnos atstovų tekstą.

A.Blanco įsivėlė į ginčą su sostinės klubu (BNS nuotr.)

„Rytas“: klubo ir Blanco niekada nesiejo darbo santykiai (86)

11.16 09:47

Vilniaus „Ryto“ klubo ir Alberto Blanco niekada nesiejo darbo santykiai, todėl su juo darbo sutarčių nesudarė ir ankstesnioji klubo administracija 2015 metais. Su A.Blanco buvo sudaryti susitarimai, pagal kuriuos jis teikė savo, kaip profesionalių krepšininkų paieškos bei atrankos specialisto (t. y. skauto) paslaugas.

A.Blanco vis dar yra „Ryto“ narys (BNS nuotr.)

A.Blanco paneigė informaciją apie išėjimą iš „Ryto“ (72)

11.14 16:09

Vilniaus „Ryto“ komandos trenerių štabe, pasak „B tribūnos“ pranešimo, tyliai įvyko permainų. Buvo rašoma, kad komandą jau kurį laiką palikęs yra tarptautinis skautas Alberto Blanco. „Norėjome padėkoti žmogui, kurio Vilniuje labai trūks. Sužinojome, jog jau kurį laiką Alberto neturi nieko bendro su „Rytu“. Tai vienas p...

A.Gronskis vadovaus NKL komandai (FIBA Europe nuotr.)

Paaiškėjo visi „Ryto“ pagrindinės ir dublerių komandų treneriai (9)

08.15 18:49

Jau ketvirtadienį Vilniaus „Ryto“ klubo nariai rinksis į pirmąją treniruočių stovyklą, o prieš prasidedant pasiruošimui paaiškėjo galutinė piramidės trenerių sudėtis. Vyrų komandos trenerių štabą artėjančiais metais sudarys vyr. treneris D.Adomaitis, latvis Uvis Helmanis, Mindaugas Brazys bei fizinio parengimo treneris...

A.Blanco lieka klube (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

A.Blanco lieka darbuotis „Ryte“ (16)

08.11 17:54

Vilniaus „Ryto“ klube kitą sezoną ir toliau matysime besidarbuojantį Alberto Blanco. Nuo 2015 metų balandžio sostinėje dirbantis ispanas yra užsirekomendavęs klube, kadangi talkina vis skirtingiems specialistams, o ir savo postą išsaugojo net pasikeitus vadovybei.

A.Blanco pasirodo ant parketo retai, bet sukuria juokingų epizodų

Komiškas „Lietuvos ryto“ trenerio žaidimo epizodas mėgėjų lygoje vertė kvatoti ir jį, ir komandos draugus (6)

04.09 13:27

GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL) suvienija kelis šimtus žaidėjų į vieną didelę bei draugišką bendruomenę, gyvenančią krepšiniu. Visą šį žmonų būrį puošia ir tarptautiniai akcentai, apie kuriuos – šis SKL parengtas reportažas. Nors ir nedaug, tačiau SKL pirmenybėse rungtyniauja keli užsienio žaidėjai.

A.Blanco grįžo į Vilnių (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Į „Lietuvos rytą“ grįžęs A.Blanco pretendavo dirbti ir „Neptūne“, ir Ispanijos klubuose (4)

07.09 20:10

Nors Orlande laikrodis rodė vos penktą valandą ryto, ispanų krepšinio specialisto Alberto Blanco telefonas beveik netilo. „Pastaruoju metu niekada neišsimiegu, darbai prasideda labai anksti. Tikiuosi, šiandien dar spėsiu išeiti pabėgioti“, – šypsojosi prieš kelias dienas „Lietuvos ryto“ komandos skautu bei trenerio asi...

L.Kleiza grįžta į krepšinį, bet ne kaip žaidėjas (Fotodiena.lt)

L.Kleiza prisijungia prie „Lietuvos ryto“ klubo (59)

07.04 13:40

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos valdyboje ir administracijoje toliau atsiranda naujų veidų. Vienas tokių – buvęs krepšininkas Linas Kleiza.

A.Gronskis vėl talkins R.Kurtinaičiui (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

„Lietuvos ryto“ trenerių štabe – asistentų rokiruotė (12)

02.12 18:50

Naujasis „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis į savo štabą pakvietė Arvydą Gronskį, kuris pastaraisiais metais treniravo Vilniaus „Perlo“ ekipą, žaidžiančią NKL pirmenybėse. 42 metų A.Gronskis pakeitė ispaną Alberto Blanco. Kitas su buvusiu „Lietuvos ryto“ treneriu Tomu Pačėsu dirbęs asistentas makedonas Nikola V...

„Lietuvos rytas“ nusprendė pagudrauti (Paulius Peleckis, Fotodiena.lt)

„Lietuvos rytas“ sugalvojo gudrybę, kaip išvengti nuostatuose numatyto mokesčio ir sutaupyti pinigų (78)

09.29 11:25

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vyriausiasis treneris Tomas Pačėsas neturi asistentų. Bent jau taip galima spręsti pažvelgus į štabo sudėtį oficialioje Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) svetainėje.

A.Jasilionis darbuosis sostinės klube (Fotodiena.lt nuotr.)

„Lietuvos rytą“ papildė du nauji treneriai (13)

08.06 18:23

Nuo 7-ojo iki 33-iojo – tokiais numeriais naują sezoną rudenį pradės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos žaidėjai. Senbuviai pasiliko savo tradicinius numerius: Adas Juškevičus – 7-ąjį, Mindaugas Lukauskis – 8-ąjį, Kšištofas Lavrinovičius – 12-ąjį, Gediminas Oreikas – 14-ąjį, Žygimantas Janavičius – 19-ąjį, Antanas Kaval...

blanco_saul_11

"Unicaja" išsiskyrė su S.Blanco (3)

01.04 15:40

Į Eurolygos "Top 16" varžybas patekusi Malagos "Unicaja" ekipa nutraukė kontraktą su Saulu Blanco. 26 metų 194 cm ūgio gynėjas "Unicaja" marškinėlius vilkėjo nuo 2009 metų, o praėjusį sezoną dar atliko svarbų vaidmenį, tačiau šiemet nesugebėjo sublizgėti.

"Unicaja" Kaune sieks dar kartą nukauti "Žalgirį", nuotr. Scanpix

Ch.Mateo laukia atkaklios kovos, S.Blanco tikisi pratęsti gero žadimo seriją

11.29 09:01

Malagos "Unicaja" klubas į Kauną atvyksta pasiimti dar vienos pergalės prieš vietos "Žalgirį", tačiau Lietuvos čempionai nelinkę dalyti dovanų ir patys žūtbūt grumsis dėl svarbių taškų. Tai supranta ir "Unicaja" ekipos strategas Chusas Mateo, nesitikintis lengvo pasivaikščiojimo nepaisant sunkaus "Žalgiriui" laik...

Įdomus faktas

Prancūzo Tariqo Abdul-Wahado tėvui Lucui Saint-Jeanui priklauso futbolo komanda „FC Guyane“, įsikūrusi Paryžiaus priemiestyje.