barkley

Ch.Barkley L.Jameso nemato, kaip naudingiausio lygos žaidėjo (Scanpix nuotr.)

Apie naudingiausio NBA žaidėjo rinkimus pasisakęs Ch.Barkley: už LeBroną balsuoti gali tik idiotai (33)

03.07 15:48

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) vis gausėja diskusijų apie tai, kas turėtų tapti šio sezono naudingiausiu žaidėju. Kaip pagrindiniai pretendentai į šį apdovanojimą įvardijami LeBronas Jamesas ir Giannis Antetokounmpo.

Šįkart laida buvo skirta Ch.Barkley (Scanpix nuotr.)

„Shaqtin‘ A Fool“ laidoje – juokingiausi Ch.Barkley epizodai

02.21 11:20

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) penktadieniai jau neapsieina be Shaqtin‘ A Fool laidos, kurioje tradiciškai pristatomos didžiausios savaitės nesąmonės.

Ch.Barkley: NBA iš KInijos gauna milijardus dolerių (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley pritaria NBA pozicijai Kinijos atžvilgiu: visi, kurie kalba priešingai, yra idiotai (5)

10.11 15:15

Į diskusijas apie Kinijos ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) santykius įsitraukia vis daugiau garsių žmonių. Savo nuomonę šiuo klausimu išreiškė ir praeityje garsus krepšininkas Charlesas Barkley.

L.Kunigėlis papasakojo apie komentavimo pradžią

Iš komentavimo pasitraukęs L.Kunigėlis: apie naują veiklą, kelią per NBA į LKL, susidūrimą su M.Jordanu ir pakeltą taurę su Ch.Barkley (14)

08.22 08:38

Jei krepšinio žiūrovų paklaustume, kokie komentatoriai jiems žinomi labiausiai, neabejotina, kad dažnai būtų girdima Lino Kunigėlio pavardė.

Ch.Barkley buvo atviras (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley strėlės „Warriors“: komanda kalta, kad Durantas patyrė traumą (6)

06.11 19:14

Oklando Golden State Warriors komanda ėmė atgyti finalo serijoje, bet vos į aikštę grįžęs Kevinas Durantas vėl iškrito iš rikiuotės. Jam plyšo Achilo sausgyslė.

Ch.Barkley nori pailsėti (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley ruošiasi greitai baigti analitiko karjerą: nesiruošiu dirbti visą suknistą gyvenimą (5)

03.14 17:37

Buvęs krepšininkas Charlesas Barkley šiuo metu dirba krepšinio analitiku TNT televizijoje, bet greitai iš šio darbo žada traukti.

Ch.Barkley mano, kad A.Davisui neturėtų būti leista keltis į Los Andželą (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: NBA turėtų neleisti Davisui keltis į „Lakers“ (24)

02.01 11:25

TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley pareiškė, kad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris turėtų blokuoti Anthony Daviso galimą persikėlimą į Los Andželo Lakers.

Ch.Barkley žaidė būdamas neblaivus (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley papasakojo istoriją, kaip NBA mačą žaidė būdamas neblaivus (10)

02.15 20:40

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley papasakojo negirdėtą istoriją, kuri sukėlė daug juoko. Aukštaūgis gavo agento žinutę, kad iš Filadelfijos „76ers“ ekipos yra išmainytas į Los Andželo „Lakers“, todėl pakvietė komandos draugus atšvęsti.

Ch.Barkley pakviestas į Lietuvą (Scanpix nuotr.)

Užsinorėjęs L.Ballą išsiųsti kuo toliau nuo JAV, Ch.Barkley sulaukė puikaus J.Valančiūno atsako (15)

12.13 22:58

Visas pasaulis ūžia apie Ballų šeimynėlės atvykimą į Lietuvą. Ne išimtis buvo ir žymus NBA apžvalgininkas Charlesas Barkley, negailėjęs kritikos LaMelo ir LiAngelo tėvui. „Man liūdna, kad LaVarui žiniasklaida suteikė tokią platformą, jis atspindi viską, kas sporte yra blogiausio.

Ch.Barkley tiki „76ers“ galimybėmis

Ch.Barkley: jeigu „76ers“ nepateks į atkrintamąsias, būsiu labai nustebęs (2)

07.16 10:16

TNT televizijos analitikas Charlas Barkley artėjančiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone tikisi gero pasirodymo iš Filadelfijos „76ers“ ekipos. „Jeigu Embiidas ir Simmonsas bus sveiki, komanda turi patekti į atkrintamąsias. Traumos stabdė šiuos vyrukus, bet jeigu jie bus sveiki, pamatysime gerą žaidimą.

D.Greenas sulaukė Ch.Barkley atkirčio (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: Draymondas Greenas yra puikus žaidėjas, bet prieš mane jis neturėtų jokių šansų (4)

05.03 11:50

Oklando „Golden State Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas neseniai pareiškė, kad nenori būti lyginamas su buvusiu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėju Charlesu Barkley. „Aš esu šių dienų Draymondas Greenas ir nereikia jokių palyginimų. Savo karjeros metu Barkley sakė, kad vaikai dėl jo nuolatinių skandalų...

D.Greenas nenori būti lyginamas su Ch.Barkley (Scanpix nuotr.)

D.Greenas kratosi palyginimų su Ch.Barkley

05.01 10:13

Oklando „Golden State Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas nenori būti lyginamas su buvusiu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėju Charlesu Barkley. „Aš esu šių dienų Draymondas Greenas ir nereikia jokių palyginimų. Savo karjeros metu Barkley sakė, kad vaikai dėl jo nuolatinių skandalų neturėtų į jį lygiuoti...

R.Westbrookas sezoną baigė užfiksavęs įspūdingą statistiką (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley nusilenkė R.Westbrookui: jis padarė kažką tokio, todėl turi tapti MVP (2)

04.26 13:59

TNT televizijos analitikas ir buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley dažniausiai pasižymi kandžiais pasisakymais. Šį kartą amerikietis nusilenkė Oklahomos „Thunder“ gynėjui Russellui Westbrookui už pasirodymą šiame sezone ir linkėjo šiam laimėti MVP prizą.

Ch.Barkley liko nepatenkintas (Scanpix nuotr.)

D.Casey sprendimas J.Valančiūną kelti nuo suolo nepatiko Ch.Barkley (16)

04.24 22:10

Pastarajame mače Toronto „Raptors“ treneris Dwane‘as Casey nusprendė Jono Valančiūno į aikštę neleisti startiniame penkete. Šis sprendimas nelabai patiko Charlesui Barkley. „Man tai nepatiko. Manyčiau, kad „Raptors“ per daug remiasi gynėjais, bet dėmesio reiktų skirti ir Valančiūnui.

Ch.Barkley atsakė visiems jį užsipuolusiems (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley iš peties kirto jį užsipuolusiems gerbėjams: jūs esate niekšai ir kvailiai (3)

04.19 10:58

TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley rėžė iš peties visiems, kurie liko nepatenkinti jo išsakytais žodžiais Isaiah Thomaso atžvilgiu. „Nežinau kaip tai pasakyti... Jaučiuosi nepatogiai, kai matau Isaiah sėdintį šalia aikštelės ir verkiantį. Jis nepasiruošęs žaisti.

Ch.Barkley turi radikalų sprendimą (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley pasiūlymas: žiūrovai turėtų boikotuoti NBA rungtynes be žvaigždžių (7)

03.22 11:03

TNT televizijos analitikas ir buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley sukritikavo atletus, kurie praleidžia mačus dėl poilsio. „NBA esu jau 30 metų. Dabar visi žaidėjai su savo šiuolaikiniais sportbačiais, privačiais lėktuvais ir kitais turimais dalykais ėmė jaudintis dėl to, jog gali ...

Ch.Barkley buvo griežtas kaip visada (Scanpix nuotr.)

Savo sūnų talentingesniu už S.Curry laikantis tėvas sulaukė griežto Ch.Barkley atsako (5)

03.07 18:02

Nacionalinėje koledžų atletų krepšinio asociacijoje (NCAA) rungtyniaujantis 19-metis Lonzo Ballas yra laikomas labai talentingu ir perspektyviu, tačiau daugiausiai palaikymo žaidėjas sulaukė iš savo tėvo. LaVaras Ballas savo sūnų prilygino Stephenui Curry ir sakė, kad šis yra talentingesnis už Nacionalinės krepšin...

Ch.Barkley kritiškai vertina naująją kolektyvinę sutartį (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: pinigai gadina žaidimą (3)

02.04 11:32

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasirašyta nauja kolektyvinė sutartis garantavo krepšininkams sočią iš laimingą ateitį. Klubų algų kepurės, tad kartu ir žaidėjų atlyginimai išaugo drastiškai. Lygos krepšininkai dėl to trina rankomis, daugelis žvaigždžių skuba pasirašyti ilgalaikius daugiamilijoninius kontrak...

L.Jamesas atsakė į Ch.Barkley kritiką (Scanpix nuotr.)

L.Jameso atsakas į Ch.Barkley kritiką: jo žodžiai nieko nereiškia (17)

01.29 09:15

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley sukritikavo LeBroną Jamesą. Klivlando „Cavaliers“ žvaigždė piktinasi klubo vadovais, kadangi šie niekaip nesuranda pajėgaus įžaidėjo, o ekipai jo trūksta, ką byloja pastaroji duobė, kai buvo patirtos šešios nes...

Ch.Barkley sukritikavo L.Jamesą, kuris spaudžia klubo vadovus (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley kritika L.Jamesui: „Cavaliers“ tam verksniui davė viską, ko jis norėjo (19)

01.27 13:04

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley sukritikavo LeBroną Jamesą. Klivlando „Cavaliers“ žvaigždė piktinasi klubo vadovais, kadangi šie niekaip nesuranda pajėgaus įžaidėjo, o ekipai jo trūksta, ką byloja pastaroji duobė, kai buvo patirtos šešios nes...

Įdomus faktas

Ilgametis Ispanijos rinktinės lyderis Alberto Herrerosas po pergalės prieš Lietuvą 1999 m. Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse iš džiaugsmo verkė beveik pusvalandį, o pirmuosius žodžius sugebėjo pasakyti tik po 7 kūkčiojimo minučių: „Tai pati laimingiausia mano karjeros diena“.