barkley

Ch.Barkley nori pailsėti (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley ruošiasi greitai baigti analitiko karjerą: nesiruošiu dirbti visą suknistą gyvenimą (5)

Vakar 17:37

Buvęs krepšininkas Charlesas Barkley šiuo metu dirba krepšinio analitiku TNT televizijoje, bet greitai iš šio darbo žada traukti.

Ch.Barkley mano, kad A.Davisui neturėtų būti leista keltis į Los Andželą (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: NBA turėtų neleisti Davisui keltis į „Lakers“ (24)

Vakar 11:25

TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley pareiškė, kad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris turėtų blokuoti Anthony Daviso galimą persikėlimą į Los Andželo Lakers.

Ch.Barkley žaidė būdamas neblaivus (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley papasakojo istoriją, kaip NBA mačą žaidė būdamas neblaivus (10)

Vakar 20:40

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley papasakojo negirdėtą istoriją, kuri sukėlė daug juoko. Aukštaūgis gavo agento žinutę, kad iš Filadelfijos „76ers“ ekipos yra išmainytas į Los Andželo „Lakers“, todėl pakvietė komandos draugus atšvęsti.

Ch.Barkley pakviestas į Lietuvą (Scanpix nuotr.)

Užsinorėjęs L.Ballą išsiųsti kuo toliau nuo JAV, Ch.Barkley sulaukė puikaus J.Valančiūno atsako (15)

Vakar 22:58

Visas pasaulis ūžia apie Ballų šeimynėlės atvykimą į Lietuvą. Ne išimtis buvo ir žymus NBA apžvalgininkas Charlesas Barkley, negailėjęs kritikos LaMelo ir LiAngelo tėvui. „Man liūdna, kad LaVarui žiniasklaida suteikė tokią platformą, jis atspindi viską, kas sporte yra blogiausio.

Ch.Barkley tiki „76ers“ galimybėmis

Ch.Barkley: jeigu „76ers“ nepateks į atkrintamąsias, būsiu labai nustebęs (2)

Vakar 10:16

TNT televizijos analitikas Charlas Barkley artėjančiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone tikisi gero pasirodymo iš Filadelfijos „76ers“ ekipos. „Jeigu Embiidas ir Simmonsas bus sveiki, komanda turi patekti į atkrintamąsias. Traumos stabdė šiuos vyrukus, bet jeigu jie bus sveiki, pamatysime gerą žaidimą.

D.Greenas sulaukė Ch.Barkley atkirčio (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: Draymondas Greenas yra puikus žaidėjas, bet prieš mane jis neturėtų jokių šansų (4)

Vakar 11:50

Oklando „Golden State Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas neseniai pareiškė, kad nenori būti lyginamas su buvusiu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėju Charlesu Barkley. „Aš esu šių dienų Draymondas Greenas ir nereikia jokių palyginimų. Savo karjeros metu Barkley sakė, kad vaikai dėl jo nuolatinių skandalų...

D.Greenas nenori būti lyginamas su Ch.Barkley (Scanpix nuotr.)

D.Greenas kratosi palyginimų su Ch.Barkley

Vakar 10:13

Oklando „Golden State Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas nenori būti lyginamas su buvusiu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėju Charlesu Barkley. „Aš esu šių dienų Draymondas Greenas ir nereikia jokių palyginimų. Savo karjeros metu Barkley sakė, kad vaikai dėl jo nuolatinių skandalų neturėtų į jį lygiuoti...

R.Westbrookas sezoną baigė užfiksavęs įspūdingą statistiką (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley nusilenkė R.Westbrookui: jis padarė kažką tokio, todėl turi tapti MVP (2)

Vakar 13:59

TNT televizijos analitikas ir buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley dažniausiai pasižymi kandžiais pasisakymais. Šį kartą amerikietis nusilenkė Oklahomos „Thunder“ gynėjui Russellui Westbrookui už pasirodymą šiame sezone ir linkėjo šiam laimėti MVP prizą.

Ch.Barkley liko nepatenkintas (Scanpix nuotr.)

D.Casey sprendimas J.Valančiūną kelti nuo suolo nepatiko Ch.Barkley (16)

Vakar 22:10

Pastarajame mače Toronto „Raptors“ treneris Dwane‘as Casey nusprendė Jono Valančiūno į aikštę neleisti startiniame penkete. Šis sprendimas nelabai patiko Charlesui Barkley. „Man tai nepatiko. Manyčiau, kad „Raptors“ per daug remiasi gynėjais, bet dėmesio reiktų skirti ir Valančiūnui.

Ch.Barkley atsakė visiems jį užsipuolusiems (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley iš peties kirto jį užsipuolusiems gerbėjams: jūs esate niekšai ir kvailiai (3)

Vakar 10:58

TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley rėžė iš peties visiems, kurie liko nepatenkinti jo išsakytais žodžiais Isaiah Thomaso atžvilgiu. „Nežinau kaip tai pasakyti... Jaučiuosi nepatogiai, kai matau Isaiah sėdintį šalia aikštelės ir verkiantį. Jis nepasiruošęs žaisti.

Ch.Barkley turi radikalų sprendimą (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley pasiūlymas: žiūrovai turėtų boikotuoti NBA rungtynes be žvaigždžių (7)

Vakar 11:03

TNT televizijos analitikas ir buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley sukritikavo atletus, kurie praleidžia mačus dėl poilsio. „NBA esu jau 30 metų. Dabar visi žaidėjai su savo šiuolaikiniais sportbačiais, privačiais lėktuvais ir kitais turimais dalykais ėmė jaudintis dėl to, jog gali ...

Ch.Barkley buvo griežtas kaip visada (Scanpix nuotr.)

Savo sūnų talentingesniu už S.Curry laikantis tėvas sulaukė griežto Ch.Barkley atsako (5)

Vakar 18:02

Nacionalinėje koledžų atletų krepšinio asociacijoje (NCAA) rungtyniaujantis 19-metis Lonzo Ballas yra laikomas labai talentingu ir perspektyviu, tačiau daugiausiai palaikymo žaidėjas sulaukė iš savo tėvo. LaVaras Ballas savo sūnų prilygino Stephenui Curry ir sakė, kad šis yra talentingesnis už Nacionalinės krepšin...

Ch.Barkley kritiškai vertina naująją kolektyvinę sutartį (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: pinigai gadina žaidimą (3)

Vakar 11:32

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasirašyta nauja kolektyvinė sutartis garantavo krepšininkams sočią iš laimingą ateitį. Klubų algų kepurės, tad kartu ir žaidėjų atlyginimai išaugo drastiškai. Lygos krepšininkai dėl to trina rankomis, daugelis žvaigždžių skuba pasirašyti ilgalaikius daugiamilijoninius kontrak...

L.Jamesas atsakė į Ch.Barkley kritiką (Scanpix nuotr.)

L.Jameso atsakas į Ch.Barkley kritiką: jo žodžiai nieko nereiškia (17)

Vakar 09:15

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley sukritikavo LeBroną Jamesą. Klivlando „Cavaliers“ žvaigždė piktinasi klubo vadovais, kadangi šie niekaip nesuranda pajėgaus įžaidėjo, o ekipai jo trūksta, ką byloja pastaroji duobė, kai buvo patirtos šešios nes...

Ch.Barkley sukritikavo L.Jamesą, kuris spaudžia klubo vadovus (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley kritika L.Jamesui: „Cavaliers“ tam verksniui davė viską, ko jis norėjo (19)

Vakar 13:04

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley sukritikavo LeBroną Jamesą. Klivlando „Cavaliers“ žvaigždė piktinasi klubo vadovais, kadangi šie niekaip nesuranda pajėgaus įžaidėjo, o ekipai jo trūksta, ką byloja pastaroji duobė, kai buvo patirtos šešios nes...

Ch.Barkley teigia, kad LJamesui dar trūksta trofėjų, jog galėtų aplenkti Kobe ir Duncaną (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: LeBronas siekia Jordano šlovės? Jam pirmiausia reikia pranokti Bryantą ir Duncaną (18)

Vakar 16:38

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitikas Charlesas Barkley nepraleido progos pasisakyti. Šį kartą pro amerikiečio ausis nepraslydo LeBrono Jameso pasakyta mintis, kad jis vaikosi Michaelo Jordano didybės.

Ch.Barkley mano, kad „Warriors“ nepavyks apginti titulo (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley pažadas: jeigu „Warriors“ laimės titulą, atsiklaupsiu prieš juos ant kelių (3)

Vakar 12:44

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas, o dabar TNT televizijos analitiku dirbantis Charlesas Barkley dar kartą pasižymėjo skambiu pareiškimu. „Jeigu „Warriors“ laimės čempionų titulą, aš atsiklaupsiu prieš juos ant kelių ir pasveikinsiu visą komandą“, – pareiškė amerikietis. Ch.

Ch.Barkley pasakė savo nuomonę (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley rėžė: „Golden State Warriors“ šiemet čempione netaps (14)

Vakar 22:58

Charlesas Barkley nėra labai optimistiškai nusiteikęs dėl Oklando „Golden State Warriors“ ekipos ateities. Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar televizijoje analitiku dirbantis Ch.Barkley rėžė, kad čempionų titulo „Kariai“ neapgins. „Jie turi siaubingą komandą, bet žaidžia puikiai.

S.Curry buvo sukritikuotas (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley: Curry nėra puikus įžaidėjas, jis – tik geras metikas (21)

Vakar 18:43

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Charlesas Barkley šiek tiek sukritikavo Oklando „Golden State Warriors“ ekipos vedlį Stepheną Curry. Pasak buvusio krepšininko, S.Curry įžaidėjo pareigas atlieka ne be priekaištų ir su didžiausiomis lygos žvaigždėmis negali lygintis.

Ch.Barkley tyčia netaisyklingai tardavo lietuvio pavardę (Scanpix nuotr.)

Ch.Barkley papasakojo apie J.Valančiūno skambutį jam ir prašymą teisingai tarti pavardę (5)

Vakar 12:16

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas, o dabar TNT televizijos analitiku dirbantis Charlesas Barkley papasakojo istoriją, susijusią su Jonu Valančiūnu. Pasirodo, kad amerikietis tyčia netaisyklingai tardavo Toronto „Raptors“ vidurio puolėjo pavardę, kadangi taip norėjo šį supykdyti.

12

Įdomus faktas

LKL finalo serijos: 1993 – 1996: “Žalgiris” – “Atletas” 1996 - 1997: “Žalgiris” – “Olimpas” 1997 – 1998: “Žalgiris” – “Atletas” 1998 – 2007: “Žalgiris” – “Lietuvos rytas”Rezultatai
2019 kovo 20 d.
Real 92:89 AX Armani Eurolyga
Maccabi TA 83:85 Žalgiris Eurolyga
Panathinaikos 72:70 Baskonia Eurolyga
Daruššafaka 91:85 Chimki Eurolyga
Clippers 115:109 Pacers NBA
Kings 121:123 Nets NBA

Daugiau rezultatų
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti