Iš komentavimo pasitraukęs L.Kunigėlis: apie naują veiklą, kelią per NBA į LKL, susidūrimą su M.Jordanu ir pakeltą taurę su Ch.Barkley (14) pirmoji „MISsMATCH“ laidos dalis

Rugpjūčio 22 d., 08:38
L.Kunigėlis papasakojo apie komentavimo pradžią
L.Kunigėlis papasakojo apie komentavimo pradžią
Gabrielė Miknevičiūtė

Jei krepšinio žiūrovų paklaustume, kokie komentatoriai jiems žinomi labiausiai, neabejotina, kad dažnai būtų girdima Lino Kunigėlio pavardė.

Tiesa, jau metus laiko Lino balso nebegirdime iš televizoriaus ekrano, nes jis pakeitė darbo kryptį ir šiuo metu dirba FIBA organizacijoje.

„MISsMATCH“ pirmojoje dalyje L.Kunigėlis papasakojo apie savo netikėtą įžengimą į komentavimo rinką ir pačią pradžią šiame darbe.

Vis tik pirmiausiai L.Kunigėlis susipažino ne su Lietuvos ar Europos, o su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšiniu. Į Čikagą jis stažuotis tuo metu išvyko kartu su Vytaru Radzevičiumi.

REKLAMA

Ten lietuvis iš arčiau pamatė ir Michaelą Jordaną, o po kurio laiko Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sudalyvavo ir žvaigždžių vakarėlyje, kur atsirado proga pakelti taurę kartu su Charlesu Barkley.

„Gabaritai įspūdį padarė, nepaisant to, kad didelių žmonių esu matęs. Kai pamatai jo gabaritus, supranti, kodėl su 199 cm ūgiu jis buvo vienas geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių NBA, nes apeiti jį – užtrunka, kad vien iš nugaros išeitum į priekį“, – juokėsi L.Kunigėlis.

Vėlesnėse stažuotėje už Atlanto lietuvių duetui teko susipažinti ir su moderniausia tų laikų sistema pasaulyje, kuri leisdavo detaliai peržiūrėti pavienius konkrečius rungtynių epizodus: kad ir Šarūno Marčiulionio gynybą prieš M.Jordaną.

„Tada tai atrodė kosmosas. Su Vytaru kalbėjome: įdomu, ar kada to sulauksime Lietuvoje. Sulaukėme ir ne tiek daug užtruko“, – šypsojosi L.Kunigėlis.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:40 – apie metus laiko be komentavimo

05:00 – apie komentatoriaus darbo pradžią

08:00 – apie pažintį su legendinės Čikagos „Bulls“ virtuve ir M.Jordanu

REKLAMA

12:15 – apie pakeltą viskio taurę su Ch.Barkley

15:28 – apie įspūdį padariusią sistemą, kurios L.Kunigėlis su V.Radzevičiumi anksčiau matę nebuvo

21:10 – apie rokenrolines keliones po Lietuvą komentuojant

23:55 – apie potvynį darbo metu

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti