Žiūrovams LKL rungtynių metu bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes (5)

Rugpjūčio 21 d., 09:49
LKL ruošia namų darbus prieš artėjantį sezoną (BNS nuotr.)
LKL ruošia namų darbus prieš artėjantį sezoną (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Likus mažiau nei mėnesiui iki „Betsafe–LKL“ sezono starto, lygos vadovai siekdami užtikrinti visuomenei bei čempionato dalyviams saugią aplinką „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse, susitiko su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais bei aptarė būsimo sezono vykdymo planus.

Susitikimo metu sutarta, jog virusas netrukdo vykti čempionatui, bet tam reikės gerai pasiruošti, todėl „Betsafe–LKL“ vadovai viso 2020–2021 m. sezono metu glaudžiai bendradarbiaus su SAM ir NVSC atstovais vykdant valdybos patvirtintus čempionato vykdymo scenarijus, atsižvelgiant į COVID-19 situacijos eigą Lietuvoje bei imsis visų reikiamų priemonių siekiant užkirsti kelią tolimesniam ligos plitimui.

Siekiant užtikrinti „Betsafe–LKL“ čempionato dalyvių (žaidėjų, trenerių, komandų narių, teisėjų) saugumą, buvo diskutuojama apie galimybes periodiškai atlikti testus, tikslu sutrumpinti epidemiologinio laikotarpio intervalą, mažinant galimų kontaktų skaičių.

REKLAMA

Susitikimo metu buvo akcentuojama, jog žiūrovams apsauginės kaukės bus privalomos visų rungtynių metu, o nuo to priklausys ne tik krepšinio arenoje esančių sirgalių sveikata, bet ir apskritai, ar ateityje rungtynės vyks su žiūrovais.

Tikslesni sprendimai bei veiksmai bus pristatyti kitą savaitę.

Būsimame posėdyje dalyvaus „Betsafe–LKL“ čempionato ir jame žaidžiančių komandų vadovai, krepšinio arenų valdytojai bei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovai.

Susitikimo metu kartu su komandų vadovais bus detalizuoti „Betsafe–LKL“ čempionato vykdymo planai bei aptariami reikalavimai komandoms dalyvaujančioms tarptautiniuose turnyruose.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: lkl, sam, nvsc
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti