Ž.Urbonas: sakiau Skučui, kad norėdamas kainuoti šimtą tūkstančių, važiuotų pas mus (20) VIDEO interviu

Gruodžio 4 d., 20:40
Ž.Urbonas po rungtynių neslėpė šypsenos (LKL nuotr.)
Ž.Urbonas po rungtynių neslėpė šypsenos (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ net ir gerokai praretėjusiomis gretomis pasiekė užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“).

Aukštaitijos derbyje 90:76 buvo nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“, o uteniškių strategas Žydrūnas Urbonas neslėpė pasitenkinimo.

„Smagu, kad galime net ir tokioje, net avarine nepavadinsiu, situacijoje. Aišku, Pasvalys irgi nėra geriausioje situacijoje, bet esu dėkingas dviems jaunuoliams, Zdanavičiui ir Sederevičiui. Aišku, Ignui didžiausias dėkui, kad su nuskausminamaisiais žaidė, nes atvykus dar nežinojo, žais ar nežais. Su tokiais vyriokais visai gerai kontroliavome rungtynes nuo pradžių iki galo“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Vienas varžovų lyderių Markellas Johnsonas šiandien atrodė pridusęs, jūsų gynybos pasekmė?

– Gal maisto gero negavo Pasvalyje. Pas mus tai yra, Utenoje. Tiek nepasakysiu, kodėl priešininkas toks. Žinojome, kaip jį stabdyti, nes tikrai įdomus žaidėjas, anksčiau ir gerame lygyje žaidęs. Bandėme jį atkirsti nuo komandos, nes daugiau ten nelabai kas gali kurti.

– Nustebino blankus Žygimanto Skučo žaidimas?

– Ne, tai mes jį žinojome, pats dvejus metus auginau. Praeitais metais jis žydėjo, 13 taškų vidurkis. Kai žinai, žinai kaip nukirsti.

– Praėjusį sezoną jis tritaškius metė 43 procentų taiklumu, o šį sezoną daužo lentą. Kas šį sezoną nutikę jo tolimiems metimams?

– Nesakysiu. Atsigaus paskui dar. Negaliu. Kadangi aš jį žinau, nepasakysiu. Žinau, ką su juo reiktų daryti. Tebūnie. Jis pasirinko kitą komandą, todėl negaliu tų vaistų duoti jam šiai dieną. Kaip sakoma, draugystė yra gerai, bet dabar esame kitoje barikadų pusėje.

REKLAMA

– Tiesa, kad jis norėjo grįžti į Uteną?

– Tiesa. Po to dabar gailisi, bet tai yra jo sprendimas. Sakiau, kad ir ateityje norint kainuoti šimtą tūkstančių, atvažiuok pas mus. Jei nori, kad viskas kristų žemyn, gali rinktis. Nesakau, kad čia kažkokius stebuklus darome, bet su juo reikia daug ir gerai dirbti. Tikrai specifinis žaidėjas ir neeilinė asmenybė.

– Kaip sekasi ieškoti naujoko, jau pakeliui?

– Taip, vedame derybas su vienu kandidatu. Jaučiamės pozityviai, pasiūlymą pateikėme. Laukiame, šiąnakt, jei tai pavyktų, pasipildytume solidžiu vaikinu. Ar tai įvyks – čia ir klausimas. Paskutinės minutės, kai yra neramu. Net per rungtynes apie tai pagalvojau, kaip nekeista.

– Užsienietis?

– Taip, amerikietis. Aukštas vaikinas, su gera statistika.

– Nėra neramu, kad užgesins kylantį Roko Gusčio žaidimą?

– Ne, dideli žmonės turi petys į petį žaisti, vieną dieną vienas geriau, kitą – kitas. Dėl Tomo truputį gaila, bet jis ir „ketvirtu numeriu“ dar gali pažaisti. Galime parotuoti, kol dar Giga grįš.

REKLAMA

Tuo tarpu Pasvalio ekipos strategas Mantas Šernius neslėpė nusivylimo, tačiau išreiškė tikėjimą savo auklėtiniais.

„Ketvirtajame kėlinyje lūžome taip, kad realiai neatsikėlėme. Daug dalykų kaip treneris prisiimu, bet yra ir situacijų, kurių negaliu kontroliuoti. Visiems reikia pasižiūrėti į veidrodį, perkrauti kompiuterius ir ruoštis kitoms rungtynėms“, – teigė specialistas.

– Markellas Johnsonas pasirodė pasyvus, kokia jo situacija?

– Visą savaitę turėjo problemų su virškinimu. Džiaugiuosi, kad rungtynių metu neišbėgo į rūbinę.

– Nuvilia Kristapas Gluditis, ar nėra snaiperis palūžęs?

– Patikėkite, per treniruotes jis neprameta. Jam reikia įeiti į ritmą. Jis mėnesį kovojo su savo koja, dabar daktarai rado problemą ir pradeda gydyti. Jam reikia įeiti į ritmą, tikrai geras metikas, aš juo tikiu. Manau, kad kitose rungtynėse bus geriausias žaidėjas.

REKLAMA

– Žygimantas Skučas sužaidė prasčiausias rungtynes, kartais piktnaudžiavo individualiais veiksmais, ar laikosi jis drausmės?

– Taip, norisi iš kapitono daugiau ramumo aikštelėje, ypač nuo rungtynių pradžios priimti ramesnius sprendimus. Yra dalykų, kuriuos galiu kontroliuoti, o su Žygiu kitus dalykus kontroliuoti man, kaip treneriui, sunku. Gal kartais trūksta konkurencijos, kad rimčiau pasižiūrėtų į kiekvieną situaciją. Aš Žygiu tikiu, tikėjau ir kviesdamas į komandą. Jam nėra lengva, nes jis turi naujų užduočių, gal yra galva apkrauta tuo, ko mes reikalaujame. Kartais jis išeina iš rungtynių ir aš negaliu jo grąžinti. Uteniškiai jį irgi gerai pažįsta, žino silpnas vietas, moka išimti jį iš rungtynių. Jis jau yra patyręs, turi grįžti į rungtynes ir rasti tą „restart“ mygtuką.

– Kaip su naujų žaidėjų paieška reikalai?

– Šitas klausimas man jau tapo keiksmažodžiu. Tikrai daug dirbame, bet niekaip nepavyksta. Randu, bet prisikviesti į tą mažą miestelį nėra lengva.

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti