Ž.Kelys apie traumas: gaunu šlapiais „triusikais“ per veidą – iš pradžių močiutės didžiaisiais, o dabar – stringais (8)

Balandžio 5 d., 21:55
Ž.Kelys nevengė skandalų (Fotodiena.lt)
Ž.Kelys nevengė skandalų (Fotodiena.lt)
Šaltinis: TV3

„Šiaulių“ krepšininkui Žydrūnui Keliui trūko Achilo sausgyslė. 29-erių biržietis pirmadienį iškentė operaciją. Skandalais garsėjantis įžaidėjas optimizmo nepraranda – tikisi grįžti į aikštę ir kilti karjeros laiptais.

Ž. Kelys rimtą traumą patyrė sekmadienį – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Šiauliuose su Utenos „Juventus“. „Iškart supratau, kad trūko Achilo sausgyslė. Buvo staigus skausmas, tarsi kas nors kirstų pagaliu per koją. Bemat nebejaučiau kojos, net pėdos negalėjau pajudinti“, – tv3.lt prisiminė Ž. Kelys

Jis per lemtingą kontaktą susidūrė su „Juventus“ gynėju Doviu Bičkauskiu. Komentatorius, padėjęs stebėti dvikovą per tv3.lt, iškart po susidūrimo sakė, kad Ž. Keliui labiau kojos susipynė nei D. Bičkauskis atliko neleistinus veiksmus.

„Aš tik atsakyčiau, kad jam gal liežuvis susipynė. Man kojos nesipina. Net kai švenčiu“, – juokėsi 29-erių sportininkas.

REKLAMA

Dabar krepšininkas grįžo į „Šiaulius“. Ten su komanda žada būti, palaikyti ją iki sezono pabaigos. „Su „Šiauliais“ apie ateitį kalbėjome tik paviršutiniškai. Jie pusiau žada, pusiau – ne. Tačiau tikiuosi, kad liksiu čia. Man Šiauliuose patinka“, – teigė biržietis.

Ž. Kelys kadaise buvo laikomas vienu perspektyviausių šalies įžaidėjų. Dabar krepšininkas savikritiškas – nebuvo tinkamai susitelkęs į darbą.

„Į Kauną atvažiavau iš mažo miestelio. Susisuko galva, prasidėjo žvaigždžių liga. Juo labiau, kad patekau į Kauno „Žalgirį“, – prisiminė Ž. Kelys.

„Niekada nesigailiu, ką padariau, gailiuosi tik to, ko nepadariau. Esu gimęs po nelaiminga žvaigžde, dažnai gaunu šlapiais triusikais per veidą. Tačiau anie, kai lūžo riešas, buvo sunkesni, šlapesni, močiutės didieji. Liko ir ruda drūžė ant veido. Šitie, kai trūko Achilo sausgyslė, kaip stringai“, – vaizdžiai pasakojo Ž. Kelys.

Ž. Kelį supa skandalai. 2013-aisias krepšininkas diskvalifikuotas trims mėnesiems – jo organizme rasta marihuanos pėdsakų. „Tai, atsitiktinė, keistoka istorija“, – prisiminė Ž. Kelys.

Tačiau jei organizme nieko nebūtų, nieko ir nebūtų radę? „Turbūt. Tačiau asmeniškai galiu pasakyti, kad nerūkiau“, – teisinosi krepšininkas.

REKLAMA

Ž. Kelys beveik tuo pačiu metu pareigūnų sulaikytas prie vairo, nors teisės vairuoti neturėjo. „Asmeniškai nė vieno savo didelio skandalo nematau. Nemanau, kad esu skandalinga asmenybė. Jei visiems linksma – tebūnie. Man nėra pikta, – atkirto Ž. Kelys. – Manau, dauguma yra pagauti vairuodami be teisių.“

Krepšininkas suglumo, paklaustas, ar dabar vairuotojo pažymėjimas – jo kišenėje. „Deja, ne. Tačiau dabar dėl kojos traumos vairuoti negaliu. Teisės nereikalingos“, – sakė Ž. Kelys.

G.Vaitkevičius, tv3.lt

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: lkl, Šiauliai, kelys
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti