Y.Madaro vedama „Fenerbahče“ pratęsė pergalių seriją (6)

Gruodžio 30 d., 19:06
Y.Madaras žibėjo ryškiai

Po Šarūno Jasikevičiaus atvykimo ir toliau nepralaimėjusi išlieka Stambulo „Fenerbahče“ (11/3) ekipa.

Septintoji pergalė paeiliui iškovota Turkijos pirmenybėse namie 97:90 (25:19, 19:29, 29:23, 24:19) palaužus Bursos „Bursaspor“ (7/7) komandą.

Nugalėtojų gretose galingą mačą sužaidė Yamas Madaras – 28 minutes, 25 taškai (7/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 13 atkovotų bei po 2 perimtus ir prarastus kamuolius, 4 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 39 naudingumo balai.

Po 17 taškų surinko Tarikas Biberovičius ir Johnathanas Motley (7/9 dvitaškių, 5 atk. kam.), 11 – Melihas Mahmutoglu (1/5 tritaškių), 10 – Šehmusas Hazeras. Poilsio buvo suteikta Nickui Calathesui, Marko Guduričiui, Scottie Wilbekinui, DyShawnui Pierre’ui ir Georgios Papagianniui.

Svečių gretose 31 tašką surinko Jordanas Floydas (5/8 tritaškių), 20 – Anthony Brownas (7 atk. kam.), 12 – Michaelas Youngas (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Fenerbahče“ pergalę apkartino tik Tylerio Dorsey trauma – pėdą susižeidęs gynėjas po ilgosios pertraukos ant parketo nepasirodė.

Antrąją vietą Turkijoje užimantis Stambulo klubas gerą seriją sieks pratęsti Eurolygoje. Dviguba savaitė bus pradėta namų maču prieš Belgrado „Crvena Zvezda“, vėliau Panevėžyje bus susigrumta su Tel Avivo „Maccabi“.