„Wolves“ valdančioje akcinėje bendrovėje – naujas narys (3)

Kovo 21 d., 11:41
T.Goberis prisijungė prie valdybos
T.Goberis prisijungė prie valdybos
Šaltinis: Wolves

Akcinė bendrovė „Bastketball Holding Company“ (BHC), valdanti „Wolves“ krepšinio klubą, skelbia apie pokyčius savo valdyboje. Prie jos jungiasi AB „AviaAM Leasing Service Centre“ vadovas Tadas Goberis.

„Džiaugiuosi prisidėdamas prie kompanijos, valdančios naują Lietuvos krepšinio pasaulyje klubą. Man imponuoja klubui keliami tikslai ir turimos didelės ambicijos, todėl sutikau prisijungti be didesnių apmastymų“, – sakė naujasis valdybos narys T. Goberis.

BHC valdybą sudaro penki nariai. Kartu su naujuoju nariu joje darbą tęsia Rimantas Kaukėnas, Andrius Žiauberis, Tomas Inčikas ir Rytis Davidovičius.

R.Kaukėnas, klubo prezidentas, kuruoja komandos komplektavimo sritį ir santykį su verslu, A.Žiauberis, klubo vadovas, rūpinasi klubo vadyba, finansais, komunikacija ir marketingu, T.Inčikas, klubo sporto direktorius, administruoja „Wolves“ komandos sportinę veiklą ir koncentruojasi į sportinių rezultatų pasiekimą, R.Davidovičius, klubo investicijų vadovas, koncentruojasi į naujų investuotojų pritraukimą.

Didžiulę tarptautinę pardavimų patirtį sukaupęs T.Goberis bus atsakingas už klubo verslo produktų vystymą.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ lietuvių kainos, kandidatai pakeisti Sireiką, Kurtinaičio galimas karjeros posūkis, „Lietkabelį“ dominantis aukštaūgis ir „M Basket“ darbai


Gairės: wolves
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja