0
08-03, 22:00
0
0

Vietinėse pirmenybėse – antausiai „EA7 Emporio Armani“ ir „Valencia“ klubams (4) M.Sušinskas džiaugėsi pergale

Kovo 17 d., 20:04
Milano ekipa gavo antausį

Netikėtą pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Milano „EA7 Emporio Armani“ (15/8) ekipa, kuri išvykoje 72:78 (21:27, 19:15, 9:23, 23:13) nusileido Venecijos „Umana Reyer“(16/7) krepšininkams.

Esminį spurtą Venecijos klubas surengė trečiajame kėlinyje, kuomet spurtavo 23:9 ir įgijo 16 taškų pranašumą (65:49). Per likusį laiką Milano ekipa nebesugrįžo.

Nugalėtojams Rayjonas Tuckeris surinko 14 taškų (6 atk. kam.), Marco Spissu pridėjo 13 taškų, Jeffas Brooksas įmetė 10 (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Shabazzas Napieras pelnė 18 taškų, Nikola Mirotičius pridėjo 16 (7 atk. kam.), Stefano Tonutas pasižymėjo 9 taškais.

Tuo metu pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Valensijos „Valencia“ (15/10) komanda, kuri išvykoje 88:92 (20:23, 29:25, 16:21, 23:23) nusileido Žironos „Basquet“ (10/15) krepšininkams su Mindaugu Sušinsku.

Likus minutei iki mačo pabaigos po Chriso Joneso baudų svečiai dar laikėsi rungtynėse (86:89), tačiau Žironos ekipa smeigė tritaškį, kuris nulėmė rungtynių nugalėtoją (92:86).

Nugalėtojams M.Sušinskas per 3,5 minutės pasižymėjo perimtu kamuoliu ir pražanga.

Rezultatyviausiai žaidė Ike'as Iroegbu, kuris surinko 28 taškus, Juani Marcosas pelnė 18 taškų.

Pralaimėjusiems Damienas Inglisas įmetė 18 taškų (11 atk. kam.), Chrisas Jonesas pridėjo 17 (6 rez. perd.), Xabi Lopezas Arostegui – 13 (6 atk. kam.).