0

„Valencia“ nutraukė pralaimėjimų seriją, o R.Giedraitis buvo blankus (6)

Gruodžio 6 d., 23:41
S.Ojeleye ir B.Daviesas traukė komandą paskui save

Penkių pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje seriją nutraukė Valensijos „Valencia“ (6/6) ekipa, kuri namuose 85:81 (25:19, 31:21, 16:25, 13:16) pranoko Roko Giedraičio atstovaujamą Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/8) klubą.

„Valencia“ nuo pat susitikimo pradžios buvo priekyje ir antrojo ketvirčio pabaigoje spurtas 18:6 leido susikrauti net 16 taškų atotrūkį – 53:37. Toks skirtumas išliko ir sužaidus du kėlinius – 56:40.

Po didžiosios pertraukos „Crvena Zvezda“ pradėjo vytis varžovus – per 7 minutes praleido vos 6 taškus, o atkarpa 14:2 leido deficitą praktiškai ištirpdyti – 61:62. Vis dėlto šeimininkai sugebėjo numalšinti varžovų gerą bangą ir iki kėlinio pabaigos vėl truktelėjo į priekį – 72:65.

Likus 3 minutėms šeimininkai buvo arčiau pergalės (81:74), tačiau likus 54 sekundėms rezultatas jau buvo lygus – 81:81. Jaredas Harperis pataikė dvitaškį (83:81), o svečių atsakymas buvo netikslus – prametė tritaškį Milošas Teodosičius. Pražanga sustabdytas Brandonas Daviesas sumetė abi baudas (85:81) ir per likusias 10 sekundžių Belgrado ekipa nebeišsigelbėjo.

R.Giedraitis per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/5 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 21 (5 atk. kam.), Semi Ojeleye 17 (6 atk. kam.), Chrisas Jonesas ir Victoras Claveras po 10, Jaredas Harperis ir Stefanas Jovičius po 8.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius ir Shabazzas Napieras (2/6 tritaškiai) po 14, Joelis Bolomboy‘us 12 (7 atk. kam.), Milošas Teodosičius 11 (5 atk. kam., 9 rez. perd.).