V.Šeškus: kol kas viskas vyksta net per daug gerai (6)

Rugsėjo 17 d., 13:35
V.Šeškus patenkintas komandos darbu (Tomas Lukšys, Fotodiena.lt)
V.Šeškus patenkintas komandos darbu (Tomas Lukšys, Fotodiena.lt)
Šaltinis: LKL

Šį sezoną prie „Lietuvos ryto“ vairo stojo ilgametis „Prienų“ komandos strategas Virginijus Šeškus, komandoje liko Martynas Gecevičius, o į komandą persikėlė pernai „Šiaulių“ lyderiu buvęs bei praėjusio sezono LKL dėjimo konkurso nugalėtojas amerikietis Travisas Leslie.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda pasiruošimą pradėjo Vilniuje, o po to dvylikai dienų persikėlė į stovyklą Druskininkuose, kur vyko fizinio parengimo ir krepšinio treniruotės.

V.Šeškus teigė, jog kartu su prasidėjusiu darbu salėje pradėjo apsiprasti ir Vilniuje. „Pradžioje buvo keista, nes ateini į aukštesnio meistriškumo komandą, kur tiek reikalavimai, tiek žaidėjai yra truputį aukštesnio lygio, bet manau, kad viskas bus gerai, su trenerių štabu gerai sutariame, pasitariame, problemų nėra, – teigė „Prienų“ aurą į Vilnių bandantis perkelti naujasis Vilniaus komandos strategas. – Manau čia visą laiką buvo ta gera aura. Kol kas viskas sekasi labai gerai, gal net per daug gerai.“

REKLAMA

Visgi V.Šeškus atrado vieną bėdą – paklaustas kaip jam sekasi bendrauti su legionieriais prisiminė problemą, kurią patyrė Druskininkuose. „Norėjau apšaukti legionierių, lietuviui būčiau davęs velnių, bet pradėjau šaukti ir supratau, kad jis nesupranta lietuviškai, tai problema tik tame“, – pasakojo 47 metų strategas.– O krepšinio kalbą mes suprantame, o ko nesuprantame tai žaidėjai ar treneriai padeda, o aš irgi stengiuosi išmokti angliškų žodžių“.

Šiuo metu komandoje dar trūksta iš pasaulio čempionato ką tik grįžusio gynėjo Ado Juškevičiaus, o vidurio puolėjas Kirilas Natiažka prie komandos prisijungė tik prieš kelias dienas.

„Juškevičių mes laikome vienu pagrindinių mūsų žaidėjų. O ir Natiažką dar reikia gyvai pamatyti, nes žiūrint pasaulio čempionatą tos nuomonės, kokios jo stiprybės, kur silpnosios vietos, dar nesusidariau“, – apgailestavo V.Šeškus.

Šiemet vilniečių komandoje bus labai daug metikų – Adas Juškevičius, Billy Baronas, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis, Travisas Leslie, Gediminas Orelikas, Mike‘as Moseris, Artūras Valeika bei kiti. „Čia klubas nusprendė tokius žaidėjus surinkti, manau čia pagal trenerį. Geri metikai niekada netrukdo ir nuo gerų metikų tik sunkiau gintis. Kai sužaisime dešimt oficialių varžybų, tada bus geriau matyti, bet sudėtis tikrai optimistiška“, - teigė pats itin taiklią ranką turintis M. Gecevičius.

REKLAMA

Paklaustas ar galvoja apie LKL čempiono titulą, M.Gecevičius atsakė, jog nėra prasmės pradėti sezono, jei negalvoji apie aukščiausius tikslus, tačiau pripažino, kad ar pavyks – parodys laikas.

Travisas Leslie neslėpė džiaugsmo būdamas čia ir didžiulio noro kovoti, bei atiduoti save aikštelėje taip, kad komandai būtų kuo geriau. „Šiuo metu mums viskas sekasi labai gerai ir manau, kad galime tapti dar geresniais“, – vylėsi T.Leslie.

„Prieš atvykdamas ruošiausi, kad būčiau puikios formos, dabar buvo dviejų savaičių treniruočių stovykla, šiuo metu jaučiuosi puikiai“, – teigė įspūdingą šuolį turintis puolėjas.

Paklaustas ar neturėjo pasiūlymų užsienyje, jis atskleidė, kad porą jų turėjo, tačiau komandų pavadinimų nepaminėjo. „Manau, kad susiklostė puiki situacija ir aš džiaugiuosi grįžęs į Lietuvą. „Pernai „Šiauliuose“ turėjau pasitempti, nes buvau pagrindinis jų žaidėjas, turėjau stengtis dėl pergalių, bet šiemet čia turime daug gerų žaidėjų“, – džiaugėsi jis.  

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL