V.Šeškus: apie G.Žiemelio skambutį, G.Krapiko padėką ir kodėl Jonavoje jautėsi vertinamas labiau nei Prienuose (4) pirma „MISsMATCH“ dalis

liepos 5 d., 08:30
MISsMATCH Youtube.com
MISsMATCH Youtube.com
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – tradicinė vasariška „MISsMATCH“ laida, kurios herojus – treneris Virginijus Šeškus. 

Pasiplaukiojimą Birštone suorganizavęs treneris pasakojo apie vasaros pasiūlymus, kuriuos gavo, kuomet buvo laisvasis agentas. Dabar V.Šeškus yra jau sudaręs naują kontraktą su Jonavos „CBet“.

„Skambino Žiemelis, Urbonas, Prienai ir Jonava. Utena svarstė, jei neateina Kurtinaitis, o Gedas siūlė labiau konsultanto darbą“, – pasakojo jis.

Treneris jau tapo įvairių „memų“ veikėju, kadangi būtent po rungtynių su Jonavos komanda krito Mariaus Leonavičiaus, Žydrūno Urbono ir Jures Zdovco galvos. V.Šeškus juokėsi – už tai sulaukė ir Gintaro Krapiko padėkos.

„Sėdime LKL trenerių seminare, šalia – Kaziukas su Krapiku ir mes su Sireika. Kaziukas kažką aiškina, o Krapikas į mane staigiai atsisuka: „Atsiprašau, treneri – ačiū už darbą“. Per sezono uždarymą sutikau jį ir sakau: „Nenori darkart ačiū pasakyti?“. Jis tik pažiūrėjo į mane“, – juokėsi V.Šeškus.

REKLAMA

Strategas pripažino, kad Jonavoje jaučiasi labiau vertinamas nei buvo Prienuose, kuriems atidavė daug metų.

„Išėjau po pralaimėtų rungtynių, nusifotografuoti pribėgo jaunimas, 25–30 metų. Aš be nuotaikos, sakau: „Ką čia fotografuotis.“ Mano mašina buvo per 50 metrų, o žmonės ėmė skanduoti „Šeškus“. Visi ten buvę žmonės tai darė. Aš pirmąsyk gyvenime atsisėdau už vairo ir jaučiausi, lyg išgėręs, kai atvykau pas žmoną ji sakė: „Tu išgėręs?“. Sakau: „Koks išgėręs“, – šypsojosi jis.

 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 atsiskaitymas už lažybas

02:00 pasiūlymai Šeškui

07:00 atmosfera Jonavoje

11:00 kodėl gaila Urbono?

15:30 trenerių atleidinėtojo etiketė

19:00 Lecomte‘o ir Palacioso situacija

29:00 kodėl jautėsi labiau vertinamas Jonavoje nei Prienuose

37:00 dalyvavimas FIBA Europos taurėje  

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas


Gairės: Šeškus, jonava, cbet
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti