„Turi tai pamatyti“: įdomiausių savaitės rungtynių anonsas (kovo 30–balandžio 5) (1)

Kovo 30 d., 17:51
Šiaulių krepšininkai sieks vėl tapti BBL čempionais (Fotodiena.lt nuotr.)
Šiaulių krepšininkai sieks vėl tapti BBL čempionais (Fotodiena.lt nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Portalas Krepsinis.net tradiciškai pirmadieniais oranžinio kamuolio gerbėjams pristato svarbiausias bei įdomiausias savaitės rungtynes, kurių nevalia praleisti. Jūsų dėmesiui, kovo 30–balandžio 5 dienos įdomiausi mačai.

Pirmadienis:

18 val.: Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ – Marijampolės „Sūduva“. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionės jau žengė vieną žingsni finalo link, tad pergalė Kaune „Sūduvai“ garantuotų kelialapį į kitą etapą (tiesiogiai per SportoTV.lt).

18.30 val.: Kėdainių „Nevėžis“ – Kauno „Žalgiris“ (tiesiogiai per „LRT Kultūrą“). Kėdainių klubas prieš kelias dienas namuose patiesė pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojančią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą. Ar pavyks „Nevėžiui“ sukurti intrigą ir rungtynėse su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionais?

REKLAMA

Antradienis:

2.30 val.: Hjustono „Rockets“ – Toronto „Raptors“. Nors nugaros skausmus jaučiantis Donatas Motiejūnas ir nepasirodys aikštelėje, dvikova tarp lietuvių atstovaujamų ekipų turėtų būti įdomi (tiesiogiai per „Sport 1“).

18 val.: Klaipėdos „Fortūna“ – Utenos „Utena“. LMKL pirmenybėse „Utena“ taip pat yra per žingsnį nuo kelialapio į finalą ir pergalė Klaipėdoje pusfinalio seriją užbaigtų rezultatu 2:0 (tiesiogiai per SportoTV.lt).

18.30 val.: Panevėžio „Lietkabelis“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (tiesiogiai per SportoTV.lt).

19 val.: Klaipėdos „Neptūnas“ – Utenos „Juventus“. Abi šios komandos rikiuojasi gretimose turnyrinės lentelės pozicijose, todėl uostamiestyje turėtų vykti įdomus mačas (tiesiogiai per SportoTV.lt).

19.30 val.: Trakų „Trakai“ – Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“. Klaipėdos komandai trūksta tik vienos pergalės iki patekimo į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalį.

Trečiadienis:

5.30 val.: Los Andželo „Clippers“ – Oklando „Golden State Warriors“. Anksti besikeliantys į darbą gali spėti užmesti akį į pirmame NBA Vakarų konferencijos penketuke besirikiuojančių komandų dvikovą.

REKLAMA

18.30 val.: Šiaulių „Šiauliai“ – Ventspilio „Ventspils“. Norint tapti Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionais Gedimino Petrausko auklėtiniams reikia žūtbūt įveikti varžovus daugiau nei 2 taškų skirtumu (tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“).

20.15 val.: Kazanės „Unics“ – Las Palmo „Herbalife“. Europos taurės pusfinalių startas.

20.45 val.: Bandirmos „Banvit“ – Maskvos srities „Chimki“. Kitame pusfinalyje jėgas išbandys Rimo Kurtinaičio auklėtiniai.

Ketvirtadienis:

2.30 val.: Bostono „Celtics“ – Indianos „Pacers“. Abi komandos kol kas yra minimaliai nukritusios už NBA atkrintamųjų varžybų ribos ir kiekviena pergalė jų likimą gali pakeisti.

18 val.: Palangos „Palanga“ – Vilniaus „Perlas-MRU“.

19.30 val.: Utenos „Juventus“ – Tartu „TU/Rock“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose sieks nugalėti Karolio Petrukonio ir Augusto Pečiukevičiaus ekipa bei taip pasipuošti BBL bronza (tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“).

21.45 val.: Barselonos „Barcelona“ – Madrido „Real“. Eurolygos „Top 16“ etape susitiks E grupės lyderės (tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“).

REKLAMA

Penktadienis:

19.45 val.: Kauno „Žalgiris“ – Belgrado „Crvena Zvezda“. Gintaro Krapiko auklėtinių laukia vienos iš paskutinių šio sezono Eurolygos rungtynių (tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“).

20 val.: Maskvos CSKA – Pirėjo „Olympiacos“. Antrą ir trečią vietas Eurolygos F grupėje užimančios ekipos leis pasimėgauti gražiu krepšiniu.

20 val.: Stambulo „Anadolu Efes“ – Milano „Emporio Armani“. Lino Kleizos atstovaujami „dizaineriai“ privalo išnaudoti savo šansą, jei nori patekti į kitą etapą.

Šeštadienis:

2.30 val.: Bruklino „Nets“ – Toronto „Raptors“.

15 val.: Kėdainių „Nevėžis“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (tiesiogiai per SportoTV.lt).

17 val.: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“. Pasvališkiai šį sezoną kartą jau įveikė „Lietuvos rytą“. Ar pavyks tai padaryti darkart? (tiesiogiai per SportoTV.lt).

19.30 val.: Emilijos Redžo „Grissin Bon“ – Venecijos „Umana Reyer“. Italijos čempionate į kovą stos Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno bei Deividas Dulkio atstovaujamos komandos.

Sekmadienis:

4.30 val.: San Antonijaus „Spurs“ – Oklando „Golden State Warriors“.  

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos

1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti