Trenerių asociacija į LKF prezidento postą kelia V.Gedvilo kandidatūrą (17)

Gegužės 14 d., 17:04
V.Gedvilas pretenduos į postą
V.Gedvilas pretenduos į postą
Šaltinis: Krepsinis.net

Penktadienį vykusiame išplėstiniame LKTrA narių vykdomojo komiteto posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl LKTrA kandidato į šiais metais vyksiančius Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimus. Kandidatūras galėjo teikti visi 444 Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos nariai.

Svarstymui buvo pasiūlytas vienintelis kandidatas – LKTrA prezidentas Vydas Gedvilas.

Atvirame posėdyje kuriame buvo kviečiami dalyvauti ir pasisakyti visi LKTrA nariai kalbėję žinomi krepšinio specialistai: Olimpinis čempionas Valdas Chomičius, Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinių treneris Algirdas Milonas, profesorius Rūtenis Paulauskas ir kiti vienbalsiai pabrėžė, jog šiuo metu geresnio kandidato į Lietuvos krepšinio federacijos prezidentus nei Europos krepšinio čempionas V.Gedvilas nėra.

Gausiausia savo nariais Lietuvos krepšinio organizacija – Krepšinio trenerių asociacija vieningai parėmė jo kandidatūrą į LKF prezidento postą.

V.Gedvilas pristatys Lietuvos krepšinio vystymo strategiją bei jos įgyvendinimo komandą kitą savaitę vyksiančios spaudos konferencijos metu, kurią numatyta surengti penktadienį.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: gedvilas
17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL