0

„Telšiai“ išlaikė keturis kertinius žaidėjus (1)

Rugsėjo 14 d., 21:55
O.Kaminskis gins Telšių komandos garbę

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ tarpsezonyje pasiekė dar vieną pergalę. Ekipos gretose lieka abu naudingiausi komandos krepšininkai. Žemaičių marškinėlius ir toliau vilkės 29-erių Ovidijus Kaminskis ir 33-ejų Ignas Razutis.

195 cm ūgio O.Kaminskis praėjusį sezoną vidutiniškai pelnė 13,6 taško, atkovojo 4,8 kamuolio, atliko 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 18,5 naudingumo balų. Puolėjui tai bus jau šeštasis sezonas paeiliui vilkint žaliai baltus marškinėlius.

Tuo tarpu 185 cm ūgio I.Razutis pernai sužaidė savo karjeros sezoną. Įžaidėjas vidutiniškai pelnė 10,5 taško, atkovojo 4,3 kamuolio, atliko 6,6 rezultatyvaus perdavimo (1 vieta lygoje) ir perėmė 2,5 kamuolio.

Puikus I.Razučio ir „Telšių“ žaidimas neliko nepastebėtas – krepšininkas buvo pripažintas naudingiausiu lygos sezono žaidėju.

I.Razutis šią vasarą dalyvavo „Hoptrans 3x3“ turnyre, kur atstovaudamas Panevėžio „Lietkabelio“ komandai iškovojo trečiąją vietą.

Ekipoje taip pat lieka jau klubo simboliais tapę 200 cm ūgio Mindaugas Norkus ir 190 cm ūgio Laurynas Kaveckis.

Netrukus 35-ąjį gimtadienį švęsiantis M.Norkus praėjusį sezoną rungtyniavo lyg ant sparnų ir buvo trečias naudingiausias „Telšių“ krepšininkas. Puolėjas vidutiniškai per 24 minutes rinko 12,3 taško, atkovojo 6,4 kamuolio ir atliko 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

Iš Telšių kilęs aukštaūgis praėjusį sezoną pelnydamas 24,5 taško, atkovodamas 9,5 kamuolio, atlikdamas 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdamas po 34,5 naudingumo balo, buvo tapęs 13-osios NKL savaitės naudingiausiu krepšininku.

M.Norkus „Telšių“ ekipoje rungtyniauja nuo pat jos įkūrimo.

Ekipoje ir toliau rungtyniaus jau septintąjį sezoną su nedidelėmis pertraukomis Telšiuose pradėsiantis 30-metis L.Kaveckis. Pastarasis praėjusiame sezone per 24 minutes vidutiniškai rinko 9,6 taško, atkovodavo 2,7 kamuolio ir atlikdavo 2,3 rezultatyvaus perdavimo.

Kiek anksčiau buvo skelbta, jog „Telšiai“ išsaugojo trenerių štabą: Rytį Vaišvilą, Audrių Maneikį ir Eugenijų Jurgutį.