Teismas M.Balčiūnui skyrė 20 parų areštą (13)

Sausio 9 d., 13:46
balciunas mindaugas 09
balciunas mindaugas 09
Šaltinis: ELTA

Trečiadienį Panevėžio apylinkės teisme buvo sprendžiama, ar suimti korupciją įtariamą Lietuvos krepšinio federacijos generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną.

Buvo prašoma M.Balčiūnui skiri 2 mėnesių areštą, tačiau teismas buvo atlaidesnis ir leido vieną LKF vadovų suimti 20 parų. Įtarimai taip pat pareikšti Panevėžio merui konservatoriui Vitalijui Satkevičiui, tačiau jis sulaikytas nebuvo.

ELTA primena, kad Panevėžio apygardos prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnais, siekdami atskleisti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, sukčiavimo ir dokumentų suklastojimo - toliau tiria miesto savivaldybės lėšų panaudojimo viešbučio „Romantic“ rekonstrukcijai teisėtumą.

Įtariama, kad prieš 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą galėjo būti parengtas planas, kaip neteisėtai už Panevėžio miesto savivaldybės lėšas rekonstruoti UAB „Via Unica“ viešbutį „Romantic“ Panevėžyje.

2010 m. tarp Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos buvo pasirašyta daugiau kaip dviejų milijonų litų vertės sutartis dėl Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų organizavimo, krepšinio populiarinimo ir plėtros mieste programos įgyvendinimo paslaugos pirkimo, nors galėjo būti žinoma, kad ši sutartis nebus tinkamai vykdoma, o išrašytos sąskaitos už atliktus darbus bus suklastotos. 

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: lkf, balčiūnas, teismas
13 komentarai
Naujausi komentarai (13)
Geriausiai ivertinti (13)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL