Tarsi pranašu L.Kisieliui virtusi reklama „Lietuvos ryto“ prašymu dings iš ekranų (10)

Sausio 3 d., 14:36
Reklamos su L.Kisieliumi nebeliks (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)
Reklamos su L.Kisieliumi nebeliks (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

„Kelias į sėkmę nebūna lengvas. Šiandien yra pirma tavo likusio gyvenimo diena. Šiandien yra geriausia diena pradėti. Pradėk nuo minties: aš galiu, aš pasieksiu, aš būsiu. Neprivalai būti didelis, kad pradėtum, bet privalai pradėti, jog būtum didelis. Turi pradėti ir tęsti, kad tokiu taptum. Kiekvieną šiandieną turi keisti rytojus, kuriame tu gali daugiau. Svarbiausia – niekada nesustoti, kol nepasiekei savo tikslo“, – tokie įkvepiantys žodžiai skamba Tado Vidmanto kurtoje reklamoje.

Turbūt ne vienas iš jūsų šią reklamą matėte, kai įsitaisėte patogiai kino salėje ir laukėte, kada gi prasidės filmas. „Vytauto“ mineralinio vandens reklamoje nusifilmavo ir Laimonas Kisielius.

Praėjusių metų balandį išleistoje reklamoje užfiksuota, kaip L.Kisielius su apsilupinėjusiu kamuoliu sportuoja daugiabučių kieme esančioje apleistoje krepšinio aikštelėje. Reklamos pabaigoje jis jau tampa tikru krepšininku ir meta į krepšį „Žalgirio“ arenoje.

REKLAMA

Viskas būtų gerai, bet prie L.Kisieliaus yra titras, kuris skelbia, jog šis puolėjas yra Prienų–Birštono „Vytauto“ kapitonas, o ir yra pasipuošęs komandos marškinėliais. Tokiu jis ir buvo praėjusiame sezone, bet vasarą persikėlė į Minsko „Cmoki“, o dabar tapo Vilniaus „Lietuvos ryto“ nariu, tačiau reklama kino teatre ir toliau skelbė, jog L.Kisielius žaidžia „Vytaute“.

„Lietuvos ryto“ klubo marketingo vadovas Julius Sarapinas portalui Krepsinis.net sakė, kad jau kreipėsi į reklamos užsakovus, jog jos transliavimas būtų nutrauktas.

„Su Birštono mineraliniais vandenimis esame aptarę šią situaciją. „Vytautas“ taip pat yra vienas mūsų rėmėjų – oficialus klubo vanduo. Sutarėme, kad netrukus šios reklamos transliavimas bus nutrauktas ir gali būti, kad ateityje bus kita „Vytauto“ reklama, kurioje Kisielius vilkės jau „Lietuvos ryto“ marškinėlius“, – sakė pašnekovas.

Simboliška, bet reklamoje skambančios frazės tapo tarsi pranašu, nes sunkiai dirbęs L.Kisielius pasiekė kol kas aukščiausią savo karjeros tašką ir jau trečiadienį debiutuos Europos taurės turnyre.

L.Kisielius „Vytauto“ reklamoje L.Kisielius „Vytauto“ reklamoje

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti