T.Pačėsas įspėja „Žalgirį“: negalima žiūrėti į vokiečių komandą pro pirštus (4)

Kovo 28 d., 11:59
ALBA naujokas A.Traore nežaidė pirmajame mače Kaune (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kauno „Žalgiriui“ šio sezono Eurolygoje liko sužaisti dvi rungtynes. Abiejuose mačuose žalgiriečiai kovos su Vokietijos klubais. Pirmasis susitikimas – penktadienį su Berlyno ALBA komanda.

Specialioje Žalgiris TV laidoje apsilankęs VTB Vieningosios lygos vykdomasis direktorius Tomas Pačėsas prisiminė pirmąją „Žalgirio“ ir ALBA dvikovą Kaune ir, analizuodamas Vokietijos ekipos žaidimą, šį kartą tokio lengvo pasivaikščiojimo žalgiriečiams nežadėjo. „Top 16“ etapo pirmojo rato rungtynes kauniečiai laimėjo net 92:56.

„ALBA demonstruoja skirtingą žaidimą namuose ir išvykoje. Kaune žalgiriečiai sužaidė puikias rungtynes ir labai gerai atakavo iš toli, tačiau dėl to negalima žiūrėti į vokiečių komandą pro pirštus. Jie turi stiprią gynėjų grandį, žaidžia pasiaukojančiai, todėl lemiamą įtaką gali turėti „Žalgirio“ nusiteikimas ir kova dėl atšokusių kamuolių“, - teigė Lietuvos dvidešimtmečių rinktinę treniruosiantis T.Pačėsas.

REKLAMA

Antroje Žalgiris TV laidos dalyje atskirų ALBA krepšininkų stipriąsias savybes tradiciškai aptarė „Žalgirio“ treneris skautas Mindaugas Brazys. Visų pirma, krepšinio specialistas išskyrė Berlyno komandos priekinę liniją papildžiusį aukštaūgį Alį Traorę, kuris Vokietijos ekipai turėtų suteikti daugiau jėgos po krepšiu. Iki šiol didžioji atakų dalis buvo rezgama per sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje žaidžiantį Deoną Thompsoną, kuriam skirtą derinį M.Brazys pademonstravo ir Žalgiris TV žiūrovams.

Prognozių rubrikoje „Žalgirio“ gynėjas Vytenis Lipkevičius spėliojo, kaip susiklostys Eurolygos savaitės tarp Maskvos CSKA ir Madrido „Real“ komandų. Nuošaly neliko ir prie iškovotų pergalių iš eilės rekordo NBA lygoje artėjantis Majamio „Heat“ klubas, o galiausiai V.Lipkevičius pabandė padėti konkurse dalyvausiantiems laidos žiūrovams, pasufleruodamas, kuris iš brolių Lavrinovičių bus naudingiausias rungtynėse su ALBA. 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja