alba

M.Erikssonas vėl gali rungtyniauti (Scanpix nuotr.)

Koronavirusą įveikusio trenerio sulaukusi ALBA sumindė varžovus Vokietijos taurėje (1)

01.20 21:49

Itin lengvą pergalę Vokietijos taurės A grupėje iškovojo Berlyno ALBA (2/0) ekipa, namie 103:63 (21:18, 25:18, 30:13, 27:13) nušlavusi Braunšveigo Lowen (1/2) klubą.

A.G.Renesesas vėl vadovauja komandai (Scanpix nuotr.)

Įveikęs koronavirusą prie ALBA vairo vėl stoja A.G.Renesesas (1)

01.18 12:50

Berlyno ALBA ekipa sulaukė džiugių žinių. Prie komandos vairo pirmadienio treniruotės metu vėl stojo koronavirusą įveikęs ekipos vyriausiasis treneris Aito Garcia Renesesas.

K.Punteris prisidėjo prie tritaškių salvės (Scanpix nuotr.)

Tolimų bombų nestokojusi „AX Armani“ išsivežė pergalę iš Berlyno

01.14 22:38

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Milano AX Armani (12/7) ekipa, išvykoje 84:70 (13:18, 29:16, 22:22, 20:14) nurungusi Berlyno ALBA (7/13) klubą.

V.Lučičius sugrįžo į rikiuotę (Scanpix nuotr.)

„Bayern“ ir ALBA nuskynė pergales vietiniame čempionate (1)

01.10 17:57

Vokietijos pirmenybėse gerai sekėsi Eurolygoje žaidžiančioms komandoms. Berlyno ALBA (8/1) namuose 92:82 (22:21, 23:16, 23:24, 24:21) pranoko Gyseno 46ers (2/10) krepšininkus, o Miuncheno Bayern (8/2) savo aikštėje po dramatiškos kovos 77:76 (26:17, 13:16, 18:24, 20:19) palaužė Chemnico NINERS (3/8) klubą.

ASVEL gaus ilgalaikę licenciją (Scanpix nuotr.)

ASVEL ir „Bayern“ netrukus gaus ilgalaikes Eurolygos licencijas (13)

01.09 13:20

Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu penktadienį, viešėdamas Lione, surengė spaudos konferenciją su Vilerbano ASVEL vadovais.

O.Casspi rungtyniavo 11 minučių (Scanpix nuotr.)

Fortūną prisijaukinęs „Maccabi“ klubas galutinai priartėjo prie pirmojo aštuoneto

01.07 22:46

Pergalingai Eurolygos antrąjį ratą pradėjo pastaruoju metu vis dažnai pergales skinanti Tel Avivo „Maccabi“ (8/10) komanda.

R.Giedraitis lemiamu metu nerungtyniavo (Scanpix nuotr.)

R.Giedraitis prieš buvusią komandą nesužibėjo, nukraujavusi ALBA parodė pavyzdingą charakterį (15)

01.05 21:52

Skaudų pralaimėjimą patyrė ir trečiosios pergalės iš eilės neiškovojo Vitorijos „Baskonia“ (8/9) klubas su Roku Giedraičiu bei Tadu Sedekerskiu.

ALBA laimėjo šalies grandų mūšį

Nukraujavusi ALBA laimėjo Eurolygos klubų mūšį Vokietijoje (5)

01.03 20:56

Vokietijos pirmenybėse įvyko Eurolygos klubų susidūrimas - Berlyno ALBA (7/1) namie 85:72 (18:12, 21:24, 26:17, 20:19) nugalėjo Miuncheno Bayern (7/2).

L.Sikma iškrito iš rikiuotės (Scanpix nuotr.)

ALBA kelioms savaitėms neteko lyderio ir taikliausio snaiperio (2)

01.02 16:07

Berlyno ALBA mače prieš Kauno Žalgirį patyrė nesėkmę ir dar prarado vieną iš lyderių.

N.Hayesas tapo raktiniu žaidėju šiame mače (Scanpix nuotr.)

„Šunų pjautynės“ Berlyne: ALBA taikinys puolant, stringantys „Žalgirio“ gynėjai ir lemiamos minutės detalės (4)

12.30 10:52

Kauno Žalgirio komanda Eurolygos pirmąjį ratą baigė iškovodama 10-ąją pergalę, kai Berlyne 74:71 palaužė ALBA krepšininkus. Portalas Krepsinis.net pateikia įdomiausius dvikovos akcentus.

J.Lauvergne'as sužaidė naudingiausias sezono rungtynes („Žalgirio“ nuotr.)

„Žalgirio“ pažymiai: solidūs N.Hayesas ir J.Lauvergne'as bei M.Grigonio faktorius (17)

12.30 09:31

Kauno Žalgiris antradienį pratęsė pergalių seriją Eurolygoje. Kauniečiai išvykoje 74:71 nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus ir pirmąjį reguliaraus sezono ratą užbaigė su 10 pergalių bei 7 pralaimėjimais.

P.Jankūną liaupsinęs N.Hayesas: turėjome iš naujo save atrasti ir tai padarėme (3)

12.30 00:35

Kauno Žalgiris Eurolygoje ir toliau žygiuoja pergalingai, šį kartą parklupdydamas Berlyno ALBA.

ALBA – „Žalgirio“ mačo skaičiai: N.Hayeso tritaškiai, atgijęs P.Jankūnas ir elitiniu taiklumu metus baigęs M.Grigonis (4)

12.30 00:15

Kauno Žalgiris džiaugsmingai pasitiks Naujuosius metus, kadangi Eurolygoje pratęsė pergalių seriją 74:71 įveikdamas Berlyno ALBA. Kaip visada pateikiame mačo skaičius.

M.Grigonis tiki, kad situacija galėjo būti dar geresnė (BNS nuotr.)

M.Grigonis apie pirmąjį Eurolygos ratą: galėjome turėti ir dvylika pergalių (3)

12.30 00:06

Kauno Žalgiris (10/7) pratęsė gerą atkarpą Eurolygoje - išvykos pergalė prieš Berlyno ALBA (6/10) buvo jau penktoji paeiliui.

M.Schilleris džiaugėsi pergale (BNS nuotr.)

M.Schilleris: visi suprantame, kad rungtynės galėjo pasisukti bet kuria kryptimi (10)

12.29 23:06

Kauno Žalgiris Eurolygoje pratęsė gerą atkarpą, penktąją pergalę paeiliui iškovodamas išvykoje įveikdamas Berlyno ALBA - 74:71.

M.Grigonis žibėjo, kai to reikėjo labiausiai (Žalgirio nuotr.)

Lemiamu metu vėl prabilęs M.Grigonis įtvirtino pergalę Berlyne (183)

12.29 20:00

Kauno „Žalgiris“ (10/7) pratęsė pergalingą seriją Eurolygoje, išvykoje palauždamas Berlyno ALBA (6/10) – 74:71 (12:14, 19:23, 23:11, 20:23).

ALBA namuose priims žalgiriečius (Scanpix nuotr.)

„Žalgirio“ varžovas – problemų kamuojama popieriuje silpniausia Eurolygos komanda (7)

12.29 11:15

Kauno Žalgirio komanda antradienį Eurolygos pirmąjį ratą užbaigs rungtynėmis Vokietijos sostinėje Berlyne su vietos ALBA krepšininkais.

M.Schilleris pasidalino mintimis apie laukiančias rungtynes Berlyne (BNS nuotr.)

Naujienų dėl traumuotų žaidėjų neturėjęs M.Schilleris: ALBA bus geras testas mūsų gynybai (4)

12.28 11:54

Antradienį išvykos rungtynėmis Eurolygoje Kauno Žalgiris užbaigs šiuos metus. Martino Schillerio auklėtinių varžove bus Berlyno ALBA.

U.Garuba surinko 25 naudingumo balus (BNS nuotr.)

„Real“ žygiuoja galingai, žybtelėjo jaunasis U.Garuba (2)

12.22 23:44

Pergalių seriją iki penkių Eurolygoje pratęsė solidžiai pastaruoju metu žygiuojantis Madrido „Real“ (11/5) klubas.