Sunkią ligą išgyvenęs buvęs krepšininkas prisiminė akistatą su D.Zavacku

Gruodžio 6 d., 15:00
Tomas Butkus dalinosi savo istorija
Tomas Butkus dalinosi savo istorija
Šaltinis: Krepsinis.net

Pirmadienio reportaže buvo pradėta pasakoti istoriją apie Tomą Butkų – buvusį krepšininką, kurio karjerą sustabdė sunki liga ir inkstų transplantacija.

Modesto Paulausko treniruojamoje komandoje rungtyniavęs T.Butkus sugrįžo į Šakių areną, kur išvydo prisiminimus sukėlusias nuotraukas, kuriose įamžintas ir jis pats. Vienoje iš fotografijų – Tomo akistata su tuo metu Vilniaus „Lietuvos ryte“ rungtyniavusiu Donatu Zavacku.

„Štai čia prieš legendinį Zavacką pelnau taškus. Man atrodo, tada jis dar prasižengė prieš mane“, – žiūrėdamas į nuotrauką prisiminė T.Butkus.

Įžengęs į krepšinio salę, buvęs sportininkas, šiuo metu treniruojantis vaikus, papasakojo, kaip sužinojo, jog turės atsisveikinti su krepšiniu.

„Iš pradžių medikai sakė, jog negalėsiu sportuoti, nes mano inkstai prasti. Bet vėliau buvo nuspręsta, kad man reikalinga inkstų persodinimo operacija. Už savo inkstą galiu visą gyvenimą dėkoti mamai, stengiuosi jai padėti, patarti – po nelaimės mūsų santykiai pasikeitė“, – išgyvenimais dalinosi T.Butkus.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: zavackas, butkus, vytis
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti