Su „Žalgiriu“ siejamas A.Kulboka: 90 proc. tikimybė, kad kitą sezoną liksiu Ispanijoje (28) VIDEO interviu

Balandžio 29 d., 13:16
A.Kulboka kalbėjo apie savo ateitį
A.Kulboka kalbėjo apie savo ateitį
Šaltinis: Krepsinis.net

Artėjant vasarai, krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis nusprendė į Lietuvą atvežti truputėlį ispaniškos saulės. Kartu su lažybų bendrove „Betsafe“ pristatomoje penktojoje tinklalaidės „Čeponio podkastai“ serijoje šįkart pasirodė vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų – Arnoldas Kulboka. Pokalbio metu 22-ejų metų sportininkas atviravo ne tik apie savo gyvenimą karantino sąlygomis, bet ir užsiminė apie artimiausią savo karjeros stotelę.

Pernai į Ispaniją atvykęs krepšininkas dalijosi, kad karantino dienas jis leidžia su savo sužadėtine – krepšininke Gitana Paulauskaite – ir dviem mažais šunimis, todėl per daug nenuobodžiauja, juolab kad būdamas namuose stengiasi palaikyti gerą sportinę formą. Tiesa, šio tikslo siekti karantino metu yra itin sudėtinga.

REKLAMA

„Sezono metu buvo sudarytas mitybos planas, daugiau judėdavome, o sėdint namuose dienotvarkė yra visiškai kitokia. Panašu, kad galbūt galėjau priaugti ir vieną kitą kilogramą. Tai nenuostabu, nes mano sužadėtinė gamina labai skaniai. Vis dėlto mes su komanda kasdien susiskambiname per Zoom platformą ir sportuojame – treneris mums paruošė specialias programas, o klubas pasirūpino štangomis, į namus pristatė net ir dviratinį treniruoklį“, – teigė A. Kulboka.

Dėl karantino sustabdžius Ispanijos ACB krepšinio lygą, kol kas nepanašu, kad sezonas prasitęs – tai turėtų paaiškėti gegužės 31 d. Prieš karantiną penktoje vietoje buvusiam A. Kulbokos atstovaujamam Bilbao „RETAbet“ klubui, ši turnyrinės lentelės pozicija yra daugiau, nei bet kas galėjo tikėtis prieš sezoną. Anot krepšininko, prie gero komandos žaidimo itin prisidėjo treneris Alex Mumbru, išskirtinė gynybos sistema ir puiki atmosfera rūbinėje.

A. Kulboka pasidalijo ir savo artimiausiais planais, svajonėmis bei mintimis apie praėjusį sezoną. Krepšininkas sakė, kad kol kas jo ateitis nėra aiški, tačiau ji turėtų tapti skaidresnė jau artimiausiu metu. Sportininkas tinklalaidės pabaigoje leido suprasti, jog yra 90 proc. tikimybė, kad kitąmet jis žais liks žaisti Bilbao klube.

REKLAMA

„Šiemet buvau gana didele Bilbao klubo dalimi, o kitąmet, jeigu nuspręsčiau likti Ispanijoje, mano rolė turėtų dar labiau išaugti – pasiūlymą savo karjerą tęsti čia gavau gerokai prieš karantiną, vos tik įsivažiavus sezonui. Ir nors norėčiau vieną dieną žaisti Eurolygoje bei NBA, pirmiausia turiu įgauti papildomos patirties, patobulėti – manęs nedomina galimybė puikuotis faktu, kad žaidžiu Eurolygos komandoje, jei tuo metu trinsiu suolą. Į aukštesnį lygį noriu žengti būdamas tam pasirengęs“, – sakė krepšininkas.

Jo teigimu, praėjusio sezono metu netrūko susidomėjimo ir iš 55-uoju šaukimu 2018-ųjų metų NBA naujokų biržoje sportininką pasirinkusios Šarlotės „Hornets“ komandos – dėmesį rodė ir tarptautinis klubo skautas, ne kartą asmeniškai rašė ir generalinis „širšių“ direktorius Mitchas Kupchackas. Anot krepšininko, NBA komandos vadovybė yra patenkinta jo žaidimu Ispanijoje ir tvirtėjančiu sudėjimu.

„Nežinau, po kelių metų atsidursiu NBA, bet esu įsitikinęs, kad šį tikslą pasieksiu – tikiu savimi ir kryptingai dirbu, kad ši svajonė vieną dieną išsipildytų“, – tvirtino A.Kulboka.

Kalbai pasisukus apie kitą svajonę – žaidimą Lietuvos nacionalinėje vyrų krepšinio rinktinėje – sportininkas nesureikšmino fakto, kad Darius Maskoliūnas nepakvietė jo dalyvauti Olimpinės atrankos turnyre ir deda milžiniškas pastangas, kad įrodytų, jog yra vertas atstovauti Lietuvos vardą.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>


28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti