Stambule – naudingas T.Lydekos žaidimas

Sausio 11 d., 20:49
T.Lydeka surinko 10 naudingumo  balų (Scanpix nuotr.)
T.Lydeka surinko 10 naudingumo balų (Scanpix nuotr.)

FIBA Čempionų lygoje triuškinantį pralaimėjimą patyrė Sasario „Banco di Sardegna“ (5/7) komanda, kuri svečiuose 70:100 (17:16, 13:28, 17:29, 23:27) nepasipriešino Stambulo „Bešiktaš“ (10/2) klubui.

Sasario klubui atstovaujantis Tautvydas Lydeka per 24 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Sasario komandoje rezultatyviausias buvo 16 taškų pridėjęs Gani Lawalis, o „Bešiktaš“ ekipai 18 taškų pelnė Michaelis Rollas.